Сьогодні: 22.08.2019
27.06.19 143 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Мураєв зареєстрував на сайті президента петицію про припинення політичних переслідувань Єфремова

За словами позафракційного нардепа, лідера партії "Наші" Євгенія Мураєва, із 2016 року, коли ексголову парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова було поміщено в СІЗО у Старобільську, слідство не зрушило ані на крок.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

У документі Мураєв також просить президента Володимира Зеленського забезпечити право Єфремова на неупереджений судовий розгляд у розумний термін, оскільки політик перебуває в СІЗО у Старобільську Луганської області із 2016 року, а слідство, за словами автора петиції, не зрушило за цей час ані на крок.

"Попри тяжкий стан здоров’я Олександра Єфремова та відсутність доказів його провини, які, як неодноразово наголошували захисники, так і не були представлені в суді за три роки розгляду справи, суд не погодився змінити запобіжний захід для політика. За попередньої влади розгляд провадження стосовно Олександра Єфремова штучно затягувався, що зайвий раз свідчить про юридичну нікчемність вибудуваного проти нього обвинувачення. Його арешт та утримання під вартою були політично вмотивованими з боку[попереднього президента] Петра Порошенка",– ідеться в петиції.

Нардеп уважає, що Єфремова потрібно звільнити з-під варти.

"У своїх промовах президент Володимир Зеленський неодноразово наголошував, що за його президентства політичним переслідуванням буде покладено край. Ми вважаємо, що найкращим підтвердженням щирості цих заяв нового глави держави може стати конкретна справа, а саме– усунення наслідків вказівок попереднього президента України правоохоронним органам стосовно Олександра Єфремова та припинення політичного тиску у кримінальній справі. Результатом буде звільнення Олександра Єфремова",– зазначає Мураєв.

Група народних депутатів готова взяти Єфремова на поруки, підкреслює він.

"Стаття 6 Конвенції про захист прав та основоположних свобод людини говорить про те, що кожен має право на справедливий і публічний розгляд його справи впродовж розумного строку незалежним і безстороннім судом. Ми просимо вас, пане президенте, припинити політичні переслідування Олександра Єфремова та довести, що судова система в Україні покликана захищати інтереси громадян, а не служити керівництву держави для помсти та зведення політичних рахунків!"– ідеться в петиції.

Єфремова затримали 30 липня 2016 року в аеропорту перед вильотом до Австрії, наступного дня екснардепа заарештували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Прокурора Генпрокуратури України Дмитра Суса було звільнено у квітні 2017 року. Згодом НАБУ затримало його за підозрою у привласненні коштів.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...