Сьогодні: 22.08.2019
02.08.19 120 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

“Я перевірю цю опцію ще раз“: Нетаньяху заявив, що може стати посередником між Україною та РФ для врегулювання конфлікту на Донбасі

Прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху уточнив, що до нього часто звертаються, пропонуючи стати посередником, але зазвичай він відмовляється.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Відповідаючи на запитання, чи готовий стати посередником між президентом РФ Володимиром Путіним і президентом України Володимиром Зеленським, ізраїльський прем'єр зазначив, що до нього часто звертаються за посередництвом.

“Це запитання нам ставлять із багатьох країн. Наприклад, країни Африки й Латинської Америки звертаються до мене за посередництвом. Мовляв, у тебе гарні стосунки і з ними, і з нами, може, ти готовий увійти у статус посередника? Я не поспішаю робити це. По-перше, я не можу сказати, що знаю досить добре їхні проблеми, і мені вистачає тих проблем, які є в нас. По-друге, якщо я зайду в цю тему, то можу створити очікування (для обох сторін), яких я не зможу виконати. Тому досі я ввічливо відмовлявся від таких пропозицій, але якщо ти просиш, то я перевірю цю опцію ще раз“,– сказав Нетаньяху.

У 2014 році, відразу після анексії Криму, на сході України Росія розпочала збройну агресію. Бойові дії тривають між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей,– з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на надані Україною факти і докази.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Державне бюро розслідувань має намір допитати п'ятого президента України Петра Порошенка у справі про ймовірне ухилення від сплати податків під час купівлі-продажу телеканала "Прямий".
Обвинувачення вимагало довічного ув'язнення для жителя Флориди Цезаря Сайока, який надсилав бомби противникам чинного президента США Дональда Трампа.
Прокурора Генпрокуратури України Дмитра Суса було звільнено у квітні 2017 року. Згодом НАБУ затримало його за підозрою у привласненні коштів.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...