Сьогодні: 21.10.2017
10.10.17 473 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

"Побачили диявола": незвичайне явище зняли на відео в Португалії

Очевидці помітили унікальне природне явище в самий розпал запеклих лісових пожеж

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Вогняний смерч був знятий очевидцями в місті Арганіл (Портгалія). Цей феномен виникає, коли палаючий пил піднімається вітром і полум'я приймає форму вихору через те, що холодні маси нагріваються і спрямовуються вгору.

Утворюється воронка, усередині якої вирує вогонь. Вона може розносити пожежу на десятки кілометрів і всмоктує в себе все, що трапляється на шляху. Це може тривати, поки не згорить все навколо. Величезна швидкість обертання і висока температура в епіцентрі торнадо робить боротьбу з ним дуже небезпечною і складною.

Жителі Португалії екстрено залишають свої будинки через лісові пожежі. Всього налічується близько 300 осередків займання. У більшості випадків причиною пожеж є людський фактор, але свою лепту вносить і аномальна спека, що встановилася в регіоні. На ліквідацію вогню в центральній і північній Португалії вже направлені півтори тисячі рятувальників.

"Побачили диявола", "Здається, що все це відбувається на Марсі", "Жах який", "У мене мало не стало серце", "Нічого собі", – коментують те, що відбувається на відео користувачі мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:23
Міністерство інфраструктури запускає пілотну версію так званої інтелектуальної транспортної системи зважування транспорту під час руху.
17:48
Не розраховувати на допомогу держави і ховати батьків за власний рахунок порадив українцям скандально відомий міністр соціальної політики Андрій Рева.
16:36
Комітет Верховної Ради з питань бюджету врахував в проекті бюджету на 2018 рік поправку, яка дозволить великим агрохолдингам отримувати дотації з держбюджету. Суми обчислюються мільярдами .
16:36
Президент України обговорив з представниками силових структур ряд заходів, спрямованих на протидію озброєним провокаціям з боку супротивника
16:12
В рядах противника погіршується ситуація
16:00
У ніч на 21 жовтня у небі можна буде спостерігати метеоритний дощ, оскільки Земля проходитиме через потік осколків, залишених по собі кометою Галлея.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...