Сьогодні: 14.12.2017
10.10.17 514 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

"Побачили диявола": незвичайне явище зняли на відео в Португалії

Очевидці помітили унікальне природне явище в самий розпал запеклих лісових пожеж

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Вогняний смерч був знятий очевидцями в місті Арганіл (Портгалія). Цей феномен виникає, коли палаючий пил піднімається вітром і полум'я приймає форму вихору через те, що холодні маси нагріваються і спрямовуються вгору.

Утворюється воронка, усередині якої вирує вогонь. Вона може розносити пожежу на десятки кілометрів і всмоктує в себе все, що трапляється на шляху. Це може тривати, поки не згорить все навколо. Величезна швидкість обертання і висока температура в епіцентрі торнадо робить боротьбу з ним дуже небезпечною і складною.

Жителі Португалії екстрено залишають свої будинки через лісові пожежі. Всього налічується близько 300 осередків займання. У більшості випадків причиною пожеж є людський фактор, але свою лепту вносить і аномальна спека, що встановилася в регіоні. На ліквідацію вогню в центральній і північній Португалії вже направлені півтори тисячі рятувальників.

"Побачили диявола", "Здається, що все це відбувається на Марсі", "Жах який", "У мене мало не стало серце", "Нічого собі", – коментують те, що відбувається на відео користувачі мережі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
18:46
Жертву задушили в її машині, а потім видали смерть за самогубство
17:12
12 грудня помічника нардепа Якова Безбаха пограбувало троє невідомих.
16:58
Це вже друга дитина Кейсі Саллівана
15:10
За напад на пенсіонера підліткам загрожує до 10 років в'язниці
14:10
Знаменита співачка влаштувала вечірку на честь Різдва
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...