Сьогодні: 20.06.2018
12.10.17 292 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Google полегшить спілкування між Android-юзерами

Google запускає більш простий спосіб відеодзвінка з мобільного телефону для користувачів Android. Тепер користувач, що бажає здійснити відеодзвінок зможе зробити це прямо з додатків "Телефон", "Контакти" та "Повідомлення".

Про таке повідомляється на сайті "Знай.ua".

Завдяки спеціальній іконці в записній книжці у телефоні, відеодзвінок можна зробити за допомогою однієї кнопки.

Варто відзначити, що при неможливості прийняття відеодзвінка з причини відсутності мережі, система перенесе дзвінок під вбудований додаток Duo від Google, дозволяючи заощадити користувачам. Функція вже вбудована в телефонах Pixel, Pixel 2, Android One і Nexus. Також Google працює з операторами, щоб зробити цю функцію доступною на інших пристроях Android, однак коли це станеться - невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Розроблена Браяном Долганськи та Крістіаном Кантоном Феррером нейромережа розпізнає закриті очі на фотографії й замінює їх відповідними відкритими. Результат ретушується, тому на знімку очі не мають вигляд вирізаних із іншого зображення.
У німецькому місті Ерфурті місцева жителька виявила на дитячому майданчику двох п'яних їжаків. Як виявилося, тварини знайшли перевернуту пляшку яєчного лікеру і випили залишки вмісту.
Нафтогаз домігся заморозки активів російської компанії на території Великої Британії. Газпром має надати список усіх своїх активів в Англії та Уельсі.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...