Сьогодні: 21.10.2017
12.10.17 156 ЦІКАВЕ ОГЛЯД ЗМІ

Google полегшить спілкування між Android-юзерами

Google запускає більш простий спосіб відеодзвінка з мобільного телефону для користувачів Android. Тепер користувач, що бажає здійснити відеодзвінок зможе зробити це прямо з додатків "Телефон", "Контакти" та "Повідомлення".

Про таке повідомляється на сайті "Знай.ua".

Завдяки спеціальній іконці в записній книжці у телефоні, відеодзвінок можна зробити за допомогою однієї кнопки.

Варто відзначити, що при неможливості прийняття відеодзвінка з причини відсутності мережі, система перенесе дзвінок під вбудований додаток Duo від Google, дозволяючи заощадити користувачам. Функція вже вбудована в телефонах Pixel, Pixel 2, Android One і Nexus. Також Google працює з операторами, щоб зробити цю функцію доступною на інших пристроях Android, однак коли це станеться - невідомо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
12:23
Міністерство інфраструктури запускає пілотну версію так званої інтелектуальної транспортної системи зважування транспорту під час руху.
17:48
Не розраховувати на допомогу держави і ховати батьків за власний рахунок порадив українцям скандально відомий міністр соціальної політики Андрій Рева.
16:36
Комітет Верховної Ради з питань бюджету врахував в проекті бюджету на 2018 рік поправку, яка дозволить великим агрохолдингам отримувати дотації з держбюджету. Суми обчислюються мільярдами .
16:36
Президент України обговорив з представниками силових структур ряд заходів, спрямованих на протидію озброєним провокаціям з боку супротивника
16:12
В рядах противника погіршується ситуація
16:00
У ніч на 21 жовтня у небі можна буде спостерігати метеоритний дощ, оскільки Земля проходитиме через потік осколків, залишених по собі кометою Галлея.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...