Сьогодні: 19.03.2018
13.03.18 112 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Республіканці в Конгресі США не виявили доказів змови Росії та Трампа

У комітеті з розвідки Палати представників США завершили розслідування про ймовірну змову між працівниками виборчого штабу чинного американського президента Дональда Трампа з Росією, заявив республіканець Майк Конавей.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Представник Техасу республіканець Майк Конавей заявив 12 березня, що комітет завершив проведення десятків опитувань за участю свідків і поділиться цією доповіддю з демократами 13 березня.

Розслідування комітету з розвідки Палати представників США тривало приблизно рік.

За словами Конавея, Республіканська партія "не виявила жодних доказів змови". Він також зазначив, що ті, хто говорить про змову, "читають дуже багато шпигунських романів".

Конавей повідомив, що проект звіту Республіканської партії після завершення розслідування не оприлюднюватимуть доти, доки з ним не ознайомляться представники Демократичної партії. Також американська розвідка повинна вирішити, яка інформація може стати загальнодоступною. Зауважують, що цей процес може тривати тижні.

Очікують, що демократи опублікують окремий звіт з абсолютно іншими висновками, зазначає агентство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У Дніпрі виникли проблеми на дорогах у зв'язку з випаданням снігу понад місячну норму (висота покриву місцями сягає до 40 см), повідомляють рятувальники.
Середня вартість проходження атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, з вільного володіння державною мовою, складає близько 700 гривень.
На цьому пленарному тижні Верховна Рада спробує затвердити порядок денний сесії, прийняти законопроекти, що стосуються співпраці з Євросоюзом, і реформування парламенту.
Загрузка...
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...