Сьогодні: 17.12.2018
13.03.18 203 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Республіканці в Конгресі США не виявили доказів змови Росії та Трампа

У комітеті з розвідки Палати представників США завершили розслідування про ймовірну змову між працівниками виборчого штабу чинного американського президента Дональда Трампа з Росією, заявив республіканець Майк Конавей.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Представник Техасу республіканець Майк Конавей заявив 12 березня, що комітет завершив проведення десятків опитувань за участю свідків і поділиться цією доповіддю з демократами 13 березня.

Розслідування комітету з розвідки Палати представників США тривало приблизно рік.

За словами Конавея, Республіканська партія "не виявила жодних доказів змови". Він також зазначив, що ті, хто говорить про змову, "читають дуже багато шпигунських романів".

Конавей повідомив, що проект звіту Республіканської партії після завершення розслідування не оприлюднюватимуть доти, доки з ним не ознайомляться представники Демократичної партії. Також американська розвідка повинна вирішити, яка інформація може стати загальнодоступною. Зауважують, що цей процес може тривати тижні.

Очікують, що демократи опублікують окремий звіт з абсолютно іншими висновками, зазначає агентство.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Духовенству ще потрібно буде 15 грудня обрати предстоятеля нової української церкви
Через падіння дерева в Київській області було обірвано залізничну контактну мережу, унаслідок чого в дорозі затримується низка пасажирських поїздів, зокрема №98 "Ковель – Київ", №705 "Київ – Перемишль", №92 "Львів –Київ", повідомили в "Укрзалізниці".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...