Сьогодні: 17.12.2018
20.09.18 149 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Наливайченко про послання Порошенка: Я почув виступ не президента, а кандидата в президенти

Торкнувшись у виступі у Верховній Раді "болючих питань", президент України Петро Порошенко не озвучив плану їх вирішення, заявив лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Слухав [послання], тому, що чекав на стратегію і що буде робити влада, щоб захистити людей і відновити територіальну цілісність нашої держави. Що я почув? Я почув виступ не президента, а кандидата в президенти. Цей виступ був політтехнологічним, написаним технологами, я знаю, якими– закордонними",– сказав Наливайченко.

За його словами, торкнувшись "болючих питань", президент не озвучив плану їх вирішення.

"Більше того– мене дуже стурбував один момент: я почув про якесь пом'якшення міжнародних санкцій проти російського агресора. Я стверджую, що це неправильно, непрофесійно, більше того– якщо Порошенко вже згадав про пом'якшення санкцій, мав би чесно відповісти, чому такі настрої є серед наших європейських партнерів. А вони є тому, що влада в Києві– непрофесійна і корумпована. І тому вона втрачає довіру. Не українці і не Україна... Можна і треба було представити національний план дій, як будемо вирішувати два питання: перше– як відновити мир і домогтися деокупації наших земель, і друге– як знищимо корупцію у владі і почнемо відновлювати українську економіку",– заявив політик.

20 вересня Порошенко виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням. Він заявив, що після повернення під контроль України окупованого Росією Криму Чорноморського флоту РФ на півострові не буде.

За словами Порошенка, українська армія не готується до силового варіанту звільнення Донбасу, але президент уважає, що українська армія має бути готовою до будь-яких сценаріїв.

Також він згадав, що еміграція з України набула широких масштабів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Духовенству ще потрібно буде 15 грудня обрати предстоятеля нової української церкви
Через падіння дерева в Київській області було обірвано залізничну контактну мережу, унаслідок чого в дорозі затримується низка пасажирських поїздів, зокрема №98 "Ковель – Київ", №705 "Київ – Перемишль", №92 "Львів –Київ", повідомили в "Укрзалізниці".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...