Сьогодні: 17.02.2019
20.09.18 189 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Наливайченко про послання Порошенка: Я почув виступ не президента, а кандидата в президенти

Торкнувшись у виступі у Верховній Раді "болючих питань", президент України Петро Порошенко не озвучив плану їх вирішення, заявив лідер руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Слухав [послання], тому, що чекав на стратегію і що буде робити влада, щоб захистити людей і відновити територіальну цілісність нашої держави. Що я почув? Я почув виступ не президента, а кандидата в президенти. Цей виступ був політтехнологічним, написаним технологами, я знаю, якими– закордонними",– сказав Наливайченко.

За його словами, торкнувшись "болючих питань", президент не озвучив плану їх вирішення.

"Більше того– мене дуже стурбував один момент: я почув про якесь пом'якшення міжнародних санкцій проти російського агресора. Я стверджую, що це неправильно, непрофесійно, більше того– якщо Порошенко вже згадав про пом'якшення санкцій, мав би чесно відповісти, чому такі настрої є серед наших європейських партнерів. А вони є тому, що влада в Києві– непрофесійна і корумпована. І тому вона втрачає довіру. Не українці і не Україна... Можна і треба було представити національний план дій, як будемо вирішувати два питання: перше– як відновити мир і домогтися деокупації наших земель, і друге– як знищимо корупцію у владі і почнемо відновлювати українську економіку",– заявив політик.

20 вересня Порошенко виступив у Верховній Раді зі щорічним посланням. Він заявив, що після повернення під контроль України окупованого Росією Криму Чорноморського флоту РФ на півострові не буде.

За словами Порошенка, українська армія не готується до силового варіанту звільнення Донбасу, але президент уважає, що українська армія має бути готовою до будь-яких сценаріїв.

Також він згадав, що еміграція з України набула широких масштабів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Під час розмови з виборцями невідомі пропонували гроші в обмін на голосування за одного з кандидатів на пост президента України, повідомили у департаменті комунікації МВС України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...