Сьогодні: 17.02.2019
25.09.18 166 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Президент Сербії визнав свою поразку по Косово

Сербія і Косово продовжують переговори про врегулювання відносин

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Президент Сербії і лідер Сербської прогресивної партії Олександр Вучич вважає, що його політика щодо Косово зазнала поразки. Про це він заявив на зустрічі зі своєю партією, передає РТС.

"Коли ми намагалися виграти щось, ми втрачали все через власну безвідповідальність... Чи буде у нас новий шанс? Я боюся, що ні. Але це не означає, що ми повинні припинити боротьбу", – сказав Вучич.

"Серби найбільше люблять скаржитися на свою долю, більше люблять плакати над чимось, що залишилося далеко, ніж мати щось в своїх руках", – додав він.

Раніше Олександр Вучич офіційно виступив на підтримку розмежування між сербами і албанцями на території Косового.

Також він заявляв, що серби "втратили Косово".

"Але я зроблю все від мене залежне, щоб повернути те, що можна повернути", – підкреслив президент Сербії.

Косово проголосило незалежність в 2008 році, через дев'ять років після того, як НАТО втрутилася у війну 1998-1999 років, щоб зупинити наступ тодішнього сербського президента Слободана Мілошевича проти сепаратистів – косовських етнічних албанців. Сербія не визнає незалежність Косово.

Обидві країни сподіваються після семирічного діалогу щодо нормалізації відносин укласти двосторонню, юридично зобов'язуючу угоду.

Брюссель дав зрозуміти, що Косово і Сербія не зможуть стати членами Європейського Союзу, якщо не вирішать свій конфлікт.

Раніше ми писали, щовлада Сербії готується до можливого загострення ситуації в Косово.

Нагадаємо, 3 серпня відбулося засідання РБ Косово, в ході якого повідомлялося про наміри сербів на півночі Косова оголосити в односторонньому порядку сербську автономію. До цього, в квітні цього року серби заявили про створення автономії і Асоціації сербських муніципалітетів, яка буде формуватися у співпраці з косовським урядом і відповідно до Конституції Косово.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Під час розмови з виборцями невідомі пропонували гроші в обмін на голосування за одного з кандидатів на пост президента України, повідомили у департаменті комунікації МВС України.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...