Сьогодні: 17.06.2019
11.10.18 139 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Організатор мітингів в Інгушетії заявив, що на лідерів протесту проти передання землі Чечні завели кримінальні справи

Голова громадського руху "Опора Інгушетії" Барах Чемурзієв заявив, що організаторів мітингу в Магасі обвинувачують за статтею "Образа представника влади".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, справи завели на Мусу Мальсагова і Малсага Ужахова. За словами Чемурзієва, у лідерів протестів у межах розслідування проведуть обшуки, на що вже виписані відповідні постанови.

Голова місцевого відділення партії "Яблуко" Руслан Муцольгов заявив, що понад десять учасників мітингів оштрафували.

26 вересня лідери Чечні та Інгушетії підписали угоду про кордон між республіками. Підписання угоди про закріплення адміністративної межі між регіонами, яку не було чітко встановлено з часів розпаду Чечено-Інгушської АРСР у 1991 році, відбулося на тлі протестів.

Чечні перейшли частина Надтеречного району Інгушетії і гірничо-лісиста місцевість, а Інгушетії– територія на кордоні з Малгобекським районом.

Із кінця вересня в Інгушетії почалися мітинги проти передання території Чечні. 4 жовтня понад 6 тис. осібприйшли до парламенту Інгушетії в столиці республіки Магасі. Протестувальники заявили, що такі питання необхідно вирішувати на референдумі. Під час акції силовики відкрили стрілянину в повітря. Глава Чечні Рамзан Кадиров пригрозив Інгушетії війною, якщо та не визнає кордону між двома регіонами.

6 жовтня влада Інгушетії пообіцяла, що не буде застосовувати силу до мітингувальників. Глава Інгушетії Юнус-Бек Євкуров заявив, що перед голосуванням щодо кордону з Чечнею тиснули на депутатів найближчі родичі, тому деякі з них змушені говорити, що не підтримували цього рішення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...