Сьогодні: 18.01.2019
02.11.18 130 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна запасла рекордну кількість газу на зиму

Обсяг запасів газу в підземних сховищах на кінець жовтня перевищив позначку в 17 млрд кубометрів

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Станом на 30 жовтня 2018 року в підземних сховищах газу (ПСГ) України накопичено 17,1 млрд кубометрів "блакитного палива", що є рекордним показником за останні чотири роки. Такі дані наводить прес-служба НАК "Нафтогаз України".Згідно з повідомленням НАК, в минулому сезоні запаси газу в ПСГ на цю дату були на рівні 16,8 млрд кубометрів, тобто на 2% менше, ніж в поточному. При цьому залишок на кінець опалювального сезону 2017/2018 років становив 7,4 млрд кубометрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Україна нарощує запаси газу, незважаючи на старт опалювального сезону
В "Нафтогазі відзначили, що в другій половині жовтня запаси газу в ПСГ "Укртрансгазу" збільшилися на 2,3%, або на 390,87 млн кубометрів.

"Таким чином, Україна зараз має в ПСГ обсяги природного газу, достатні для стабільного проходження опалювального періоду", - резюмували в "Нафтогазі".

Як повідомив 24 жовтня в ході засідання уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман,Україна накопичила достатні запаси газу в підземних сховищах для нормального проходження опалювального сезону 2018-2019 років, про старт якого Кабмін оголосив 15 жовтня.

Пізніше прем'єр доручив перевірити готовність місцевої влади до опалювального сезону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У першому колі турніру серії "Великого шолома" Australian Open українська тенісистка Леся Цуренко обіграла суперницю з Росії Катерину Александрову з рахунком 6:4, 7:6 (7:4).
Міжнародні злочинці намагалися потрапити через столичний аеропорт і кордон з Молдовою
Супутник "Спектр-Р" на орбіті Землі функціонує, але не виконує послані вченими команди
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...