Сьогодні: 23.03.2019
02.11.18 136 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна запасла рекордну кількість газу на зиму

Обсяг запасів газу в підземних сховищах на кінець жовтня перевищив позначку в 17 млрд кубометрів

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Станом на 30 жовтня 2018 року в підземних сховищах газу (ПСГ) України накопичено 17,1 млрд кубометрів "блакитного палива", що є рекордним показником за останні чотири роки. Такі дані наводить прес-служба НАК "Нафтогаз України".Згідно з повідомленням НАК, в минулому сезоні запаси газу в ПСГ на цю дату були на рівні 16,8 млрд кубометрів, тобто на 2% менше, ніж в поточному. При цьому залишок на кінець опалювального сезону 2017/2018 років становив 7,4 млрд кубометрів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Україна нарощує запаси газу, незважаючи на старт опалювального сезону
В "Нафтогазі відзначили, що в другій половині жовтня запаси газу в ПСГ "Укртрансгазу" збільшилися на 2,3%, або на 390,87 млн кубометрів.

"Таким чином, Україна зараз має в ПСГ обсяги природного газу, достатні для стабільного проходження опалювального періоду", - резюмували в "Нафтогазі".

Як повідомив 24 жовтня в ході засідання уряду прем'єр-міністр Володимир Гройсман,Україна накопичила достатні запаси газу в підземних сховищах для нормального проходження опалювального сезону 2018-2019 років, про старт якого Кабмін оголосив 15 жовтня.

Пізніше прем'єр доручив перевірити готовність місцевої влади до опалювального сезону.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У коментарі українським журналістам політв'язень Павло Гриб заявив, що почувається погано. За даними "Громадського", сьогодні під час судового засідання українцю викликали швидку допомогу.
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...