Сьогодні: 23.03.2019
06.11.18 109 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Прокуратура засекретила всі рішення судів у справі про пожежі і вибухи на арсеналі під Ічнею

Тексти судових рішень у справі про пожежу та вибухи на території 6-го арсеналу Міністерства оборони України недалеко від Ічні Чернігівської області у відкритому доступі публікувати не будуть. Таке рішення ухвалив прокурор у кримінальному провадженні.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Прокурор у кримінальному провадженні виніс постанову "про застосування заходів безпеки в межах зазначеного кримінального провадження у вигляді неоприлюднення текстів судових рішень (ухвал)", повідомили в прокуратурі.

У ніч на 9 жовтня 2018 року в районі селища Дружба Ічнянського району Чернігівської області почали вибухати боєприпаси на території 6-го арсеналу Міністерства оборони України. 10 жовтня пожежу загасили, а 24 жовтня– ліквідували.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У коментарі українським журналістам політв'язень Павло Гриб заявив, що почувається погано. За даними "Громадського", сьогодні під час судового засідання українцю викликали швидку допомогу.
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...