Сьогодні: 18.11.2018
08.11.18 146 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

На висотці в Дніпрі з'явився куточок Франції

На роботу у художників пішов тиждень

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Дніпровські висотки стають все яскравішими. В рамках Фестивалю муралів у місті з'явилася Ейфелева вежа. Молода художниця разом з командою почала розмальовувати висотку на вул. Набережній Перемоги. На роботу у художників пішов тиждень.

"Тепер тут куточок Франції. Молодий працівник, який дивиться на французькі пейзажі, обов'язково повертається в Україну. Тому що тут його сім'я і серце. Саме так трактує художниця сюжет мегаполотна", – розповідають у міськдепартаменті стратегічного розвитку та інвестицій.

Раніше ми писали, що в Олександрівському районі Запоріжжя з'явився новий мурал, творцем якого став художник Валерій Дзигало. Картина із зображенням величезних механічних годинників з'явилася на фасаді будівлі по вулиці Сергія Серікова, 30 (колишня Комсомольська).

Також ми повідомляли, що на "Скандинавській гімназії" в Києві з'явився мурал від художників "KROT and KRASS" з Ісландії. На стінах гімназії автори зобразили гори скандинавських країн, а також зашифровані заголовні букви ісландського алфавіту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Водієві автомобіля Mitsubishi Pajero, який скоїв наїзд на прикордонника у Волинській області, вдалося втекти, зазначили у Державній прикордонній службі України.
Люди хочуть отримувати гідні пенсії, впевнений чиновник
631 людину вважають зниклою безвісти внаслідок лісових пожеж у Каліфорнії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...