Сьогодні: 19.02.2019
06.12.18 137 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Санкції завдали колосального удару по Росії: Медведєв назвав цифру

Незважаючи на втрати, Росія свої санкції скасовувати не збирається, попередив прем'єр РФ

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

Санкції, які західні країни ввели проти Росії за порушення нею міжнародних норм і домовленостей, завдали величезної шкоди російській зовнішній торгівлі, заявив прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

"Через санкції, які були введені відносно нашої країни, і наших, звісно, у відповідь заходів наша торгівля з європейськими та деякими іншими країнами втратила приблизно 100 млрд доларів", – сказав він в інтерв'ю російському телебаченню в прямому ефірі 6 грудня.

Оцінивши втрату світової економіки від санкцій в півтрильйона доларів, Медведєв назвав санкції "явищем сучасного життя" і зазначив, що "нічого хорошого в цьому немає". Незважаючи на це, він визнав, що Росія свої санкції скасовувати не збирається.

"Оскільки вони залишаються, ми, природно, зберігаємо всі ті рішення, які були прийняті", – додав російський прем'єр.

При цьому він упевнений, що, з іншого боку, санкції в чомусь йдуть економіці на користь.

Варто зазначити, що, згідно з інформацією Федеральної митної служби РФ, зовнішньоторговельний оборот Росії 2017 року становив 584 млрд доларів.

Нагадаємо, що дуже скоро Росія може офіційно перейти до категорії країн, які перебувають під санкціями, що позначиться на компаніях, які ведуть з нею бізнес.

Крім того, в квітні стало відомо, що через нові санкції США загалом російські мільярдери за день втратили понад 12 мільярдів доларів.

І це не межа. Як уже повідомлялося, представник Ірану в ОПЕК прогнозуєшвидке падіння ціни на нафту до 40 доларів за барель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...