Сьогодні: 19.02.2019
07.12.18 130 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: Поки Захід говорить, Путін діє. Настав час відповісти

Слова осуду з боку західних країн не діють на політику президента РФ Володимира Путіна стосовно України, для нього потрібні жорсткіші заходи, переконаний президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Росія викрала наші енергоресурси та рибні ресурси, завдала шкоди засобам існування України, заблокувала трафік і торгівлю в наших портах. Улітку Росія підвищила напруженість, регулярно затримуючи комерційні кораблі, що прямували в українські порти",– зазначив Порошенко.

За його словами, Росія бере участь в економічній війні, намагаючись придушити українські експортні ринки, а слова осуду з боку Заходу тільки погіршили поведінку Росії.

"Оскільки Крим і Донбас під окупацією, наше спільне завдання– не допустити, щоб Росія вилила свою агресію в Азовське море. І "Азовський пакет санкцій проти Росії був би найменшою відповіддю світу на цей час. Поки Захід говорить, [президент РФ Володимир] Путін діє. Настав час відповісти",– підкреслив Порошенко.

25 листопада 2018 року РФ обстріляла і захопила в Чорному морі катери українських ВМС "Бердянськ" і "Нікополь", а також буксир "Яни Капу", які збиралися пройти через Керченську протоку в Азовське море. Із 24 захоплених у полон українців троє дістали поранення. Їх заарештували та утримують у московських слідчих ізоляторах.

Адвокат Микола Полозов повідомив, що всім морякам висунули обвинувачення за ч. 3 ст. 322 (незаконне перетинання кордону) Кримінального кодексу Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...