Сьогодні: 20.02.2019
07.12.18 94 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

З 2014 року США дали Україні більше 1 мільярда доларів – заступник голови Пентагону

Америка буде всіляко підтримувати розвиток військового потенціалу України, зазначила заступник міністра

Про це повідомляється на сайті "Сегодня.ua".

США продовжують надавати допомогу Україні, а за чотири роки її набралося на більш ніж мільярд доларів для оборони країни і розвитку співробітництва з НАТО. Про це розповіла під час Другого Українського жіночого конгресу заступник міністра оборони США Лаура Купер.За її словами, Сполучені Штати Америки будуть всіляко підтримувати розвиток військового потенціалу України."Зараз ми погодилися передати вам два патрульних катери. З 2014 року США передали "понад 1 млрд доларів для того, щоб Україна могла наростити військові потужності і розвинути свою співпрацю з НАТО. США і далі будуть надавати допомогу Україні в усіх різних сферах, включаючи допомогу на морі ... – наданням різноманітного обладнання, а також консультаціями", - сказала Купер.Вона підкреслила, що США допоможуть відродити український флот і розробити нову військову стратегію.

"Прийняття цієї військово-морської стратегії, яка збігається з концепціями і стандартами НАТО, є стратегічним рішенням і зобов'язанням вашої інтеграції в євроатлантичні інститути", - додала заступник міністра.

Нагадаємо, в серпні президент США Дональд Трамп підписав військовий бюджет США на 2019 рік з виділенням Україні допомоги на 250 млн дол., з якихназакупівлю летального озброєння передбачено 50 млн.

Військовий експерт Олександр Мусієнко у коментарі сайту "Сегодня" розповідав, щоСШАможуть збільшити допомогу Україні на закупівлю летальної зброї. За його словами, Вашингтон подав Києву сигнал про можливе поглиблення співпраці в сфері оборони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...