Сьогодні: 19.02.2019
07.12.18 93 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

В "Укрзалізниці" заявили, що системи продажу квитків працюють у нормальному режимі

До свят "Укрзалізниця призначить не менше ніж 30 додаткових поїздів, повідомили в компанії.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

В "Укрзалізниці" зазначають, що 6 грудня пасажири купили 281 тис. квитків.

"Для задоволення підвищеного попиту "Укрзалізниця" запровадила низку організаційних заходів. Зокрема, останні дві доби каси київського вокзалу працювали до 00:00 та онлайн-система продажу квитків працювала в умовах високого навантаження. Цьогоріч у святкові дні залізничники планують перевезти на 7% пасажирів більше, ніж у минулому році, для чого буде призначено не менше 30 додаткових поїздів",– повідомили в компанії.

9 листопада "Укрзалізниця" припинила продаж квитків на поїзди дальнього сполучення у зв'язку з роботами для запуску швидкісного експреса "Київ-Пасажирський– Міжнародний аеропорт Бориспіль".

В "Укрзалізниці" зазначали, що 4 грудня навантаження на онлайн-систему продажу квитків зросло в шість разів. У зв'язку із цим у пасажирів виникали труднощі з придбанням квитків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...