Сьогодні: 15.12.2018
07.12.18 80 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

В "Укрзалізниці" заявили, що системи продажу квитків працюють у нормальному режимі

До свят "Укрзалізниця призначить не менше ніж 30 додаткових поїздів, повідомили в компанії.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

В "Укрзалізниці" зазначають, що 6 грудня пасажири купили 281 тис. квитків.

"Для задоволення підвищеного попиту "Укрзалізниця" запровадила низку організаційних заходів. Зокрема, останні дві доби каси київського вокзалу працювали до 00:00 та онлайн-система продажу квитків працювала в умовах високого навантаження. Цьогоріч у святкові дні залізничники планують перевезти на 7% пасажирів більше, ніж у минулому році, для чого буде призначено не менше 30 додаткових поїздів",– повідомили в компанії.

9 листопада "Укрзалізниця" припинила продаж квитків на поїзди дальнього сполучення у зв'язку з роботами для запуску швидкісного експреса "Київ-Пасажирський– Міжнародний аеропорт Бориспіль".

В "Укрзалізниці" зазначали, що 4 грудня навантаження на онлайн-систему продажу квитків зросло в шість разів. У зв'язку із цим у пасажирів виникали труднощі з придбанням квитків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Духовенству ще потрібно буде 15 грудня обрати предстоятеля нової української церкви
Через падіння дерева в Київській області було обірвано залізничну контактну мережу, унаслідок чого в дорозі затримується низка пасажирських поїздів, зокрема №98 "Ковель – Київ", №705 "Київ – Перемишль", №92 "Львів –Київ", повідомили в "Укрзалізниці".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...