Сьогодні: 18.06.2019
13.12.18 167 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

"Укрзалізниця" попередила про ймовірні затримки низки поїздів 13 грудня

Через падіння дерева в Київській області було обірвано залізничну контактну мережу, унаслідок чого в дорозі затримується низка пасажирських поїздів, зокрема №98 "Ковель – Київ", №705 "Київ – Перемишль", №92 "Львів –Київ", повідомили в "Укрзалізниці".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Через падіння дерева на Київщині, унаслідок чого було обірвано залізничну контактну мережу, у дорозі затримується низка пасажирських поїздів. Залізничники вже працюють над відновленням ділянки. О 7.12 відновлено напругу по парній колії дільниці та розпочато пропуск поїздів. У дорозі затримуються деякі приміські поїзди та поїзди далекого сполучення, зокрема №98 "Ковель– Київ", №705 "Київ– Перемишль", №92 "Львів– Київ",– зазначили в прес-службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...