Сьогодні: 23.03.2019
13.12.18 160 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

"Укрзалізниця" попередила про ймовірні затримки низки поїздів 13 грудня

Через падіння дерева в Київській області було обірвано залізничну контактну мережу, унаслідок чого в дорозі затримується низка пасажирських поїздів, зокрема №98 "Ковель – Київ", №705 "Київ – Перемишль", №92 "Львів –Київ", повідомили в "Укрзалізниці".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Через падіння дерева на Київщині, унаслідок чого було обірвано залізничну контактну мережу, у дорозі затримується низка пасажирських поїздів. Залізничники вже працюють над відновленням ділянки. О 7.12 відновлено напругу по парній колії дільниці та розпочато пропуск поїздів. У дорозі затримуються деякі приміські поїзди та поїзди далекого сполучення, зокрема №98 "Ковель– Київ", №705 "Київ– Перемишль", №92 "Львів– Київ",– зазначили в прес-службі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У коментарі українським журналістам політв'язень Павло Гриб заявив, що почувається погано. За даними "Громадського", сьогодні під час судового засідання українцю викликали швидку допомогу.
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...