Сьогодні: 23.03.2019
18.12.18 151 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Фельштинський: Гібридна війна – це постійне заподіяння "противнику" збитків. А противник для Путіна – весь світ

Президент РФ Володимир Путін веде проти Євросоюзу диверсійну війну, яка обходиться дешевше за традиційну, уважає російсько-американський історик Юрій Фельштинський.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Стратегічно він розраховує домогтися розпуску НАТО, розвалу Євросоюзу, приєднання до Російської Федерації тих чи інших колишніх радянських республік; через втручання у вибори в європейські країни Путін планує привести до влади своїх маріонеток у Європі, типу нинішнього президента [Мілоша] Земана в Чехії",– розповів він.

На думку історика, президент РФ також працює над "радикалізацією і фашисизацією" Європи.

"Ми спостерігаємо очевидне зрушення європейського виборця вправо: у Польщі, Німеччині, Італії, Австрії, Чехії, Угорщині... Британія проголосувала за вихід із Євросоюзу. У Франції зараз російські "тролі" і новинні ресурси активно беруть участь у підігріванні протестних настроїв французів (як це з успіхом, може, не настільки масштабно, робилося під час передвиборчої кампанії й у США). Путін шкодить усюди, де це можливо. Це– диверсійна війна, яка Путіну коштує дешевше за традиційну",– пояснив він.

Фельштинський зазначив, що розвал Євросоюзу істотно полегшить завдання Путіна.

"Гібридна війна"– це щось типу "перманентної революції" [Лева] Троцького. Це безперервний наступ усіма можливими, але при цьому різноманітними способами, це безперервна підривна діяльність і завдавання ударів за будь-якої зручної нагоди. Це, повторюся, установка на постійне заподіяння "противнику" збитків. А противник для Путіна– весь світ, що не увійшов ще в орбіту Кремля",– підкреслив історик.

На його думку, кінцевою метою Кремля є підпорядкування Європи та США, які втомилися чинити опір спецопераціям Кремля і здалися під загрозою ядерного шантажу Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У коментарі українським журналістам політв'язень Павло Гриб заявив, що почувається погано. За даними "Громадського", сьогодні під час судового засідання українцю викликали швидку допомогу.
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...