Сьогодні: 18.01.2019
18.12.18 143 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Фельштинський: Гібридна війна – це постійне заподіяння "противнику" збитків. А противник для Путіна – весь світ

Президент РФ Володимир Путін веде проти Євросоюзу диверсійну війну, яка обходиться дешевше за традиційну, уважає російсько-американський історик Юрій Фельштинський.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Стратегічно він розраховує домогтися розпуску НАТО, розвалу Євросоюзу, приєднання до Російської Федерації тих чи інших колишніх радянських республік; через втручання у вибори в європейські країни Путін планує привести до влади своїх маріонеток у Європі, типу нинішнього президента [Мілоша] Земана в Чехії",– розповів він.

На думку історика, президент РФ також працює над "радикалізацією і фашисизацією" Європи.

"Ми спостерігаємо очевидне зрушення європейського виборця вправо: у Польщі, Німеччині, Італії, Австрії, Чехії, Угорщині... Британія проголосувала за вихід із Євросоюзу. У Франції зараз російські "тролі" і новинні ресурси активно беруть участь у підігріванні протестних настроїв французів (як це з успіхом, може, не настільки масштабно, робилося під час передвиборчої кампанії й у США). Путін шкодить усюди, де це можливо. Це– диверсійна війна, яка Путіну коштує дешевше за традиційну",– пояснив він.

Фельштинський зазначив, що розвал Євросоюзу істотно полегшить завдання Путіна.

"Гібридна війна"– це щось типу "перманентної революції" [Лева] Троцького. Це безперервний наступ усіма можливими, але при цьому різноманітними способами, це безперервна підривна діяльність і завдавання ударів за будь-якої зручної нагоди. Це, повторюся, установка на постійне заподіяння "противнику" збитків. А противник для Путіна– весь світ, що не увійшов ще в орбіту Кремля",– підкреслив історик.

На його думку, кінцевою метою Кремля є підпорядкування Європи та США, які втомилися чинити опір спецопераціям Кремля і здалися під загрозою ядерного шантажу Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У першому колі турніру серії "Великого шолома" Australian Open українська тенісистка Леся Цуренко обіграла суперницю з Росії Катерину Александрову з рахунком 6:4, 7:6 (7:4).
Міжнародні злочинці намагалися потрапити через столичний аеропорт і кордон з Молдовою
Супутник "Спектр-Р" на орбіті Землі функціонує, але не виконує послані вченими команди
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...