Сьогодні: 19.02.2019
24.01.19 100 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У США поліція заарештувала медбрата лікарні, в якій народила жінка, яка перебуває у комі

В одній із лікарень в Аризоні у жінки, яка приблизно 10 років перебуває у вегетативному стані, народився хлопчик. Поліція затримала підозрюваного в сексуальному насильстві над жінкою – це 36-річний медбрат установи Натан Сазерленд.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Правоохоронці підозрюють 36-річного медбрата Натана Сазерленда в сексуальному насильстві над пацієнткою.

Підозрюваного заарештували після того, як надійшли результати ДНК-тексту, який здав весь чоловічий персонал клініки: зразок його ДНК збігся із ДНК новонародженого.

У письмовій заяві лікарні йдеться, що Сазерленда звільнили, щойно адміністрація дізналася про його арешт.

У поліції штату повідомили, що новонароджений хлопчик почувається добре. Він перебуває в родині своєї матері.

29 грудня жінка, яка приблизно 10 років перебуває у вегетативному стані, народила дитину. Вона є пацієнткою медустанови Hacienda HealthCare. Жінка перебуває у вегетативному стані через інцидент, коли вона ледь не потонула.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...