Сьогодні: 23.04.2019
24.01.19 102 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У США поліція заарештувала медбрата лікарні, в якій народила жінка, яка перебуває у комі

В одній із лікарень в Аризоні у жінки, яка приблизно 10 років перебуває у вегетативному стані, народився хлопчик. Поліція затримала підозрюваного в сексуальному насильстві над жінкою – це 36-річний медбрат установи Натан Сазерленд.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Правоохоронці підозрюють 36-річного медбрата Натана Сазерленда в сексуальному насильстві над пацієнткою.

Підозрюваного заарештували після того, як надійшли результати ДНК-тексту, який здав весь чоловічий персонал клініки: зразок його ДНК збігся із ДНК новонародженого.

У письмовій заяві лікарні йдеться, що Сазерленда звільнили, щойно адміністрація дізналася про його арешт.

У поліції штату повідомили, що новонароджений хлопчик почувається добре. Він перебуває в родині своєї матері.

29 грудня жінка, яка приблизно 10 років перебуває у вегетативному стані, народила дитину. Вона є пацієнткою медустанови Hacienda HealthCare. Жінка перебуває у вегетативному стані через інцидент, коли вона ледь не потонула.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Ірландські правоохоронці обвинуватили в убивстві 29-річної журналістки Лайри Маккі учасників "Нової Ірландської республіканської армії".
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...