Сьогодні: 25.08.2019
26.01.19 103 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Зубов: Революція у Венесуелі остаточно виявила риси нинішнього російського режиму

Після того як "скинути своїх тиранів" удалося громадянам Вірменії, Грузії та України, право на свободу бажають здобути громадяни Венесуели, зазначив російський історик, опозиціонер Андрій Зубов.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Революція у Венесуелі остаточно виявила риси нинішнього російського режиму. Це просто безідейна деспотія, головною цінністю для якої є влада сама собою і гроші, до яких ця влада дає доступ. Патріотизм, націоналізм, соціалізм, вірність традиціям, клерикалізм– усі ці фігові листки відкинуто. Режим [президента Ніколаса] Мадуро у Венесуелі, антирелігійний і соціалістичний, довів багату країну, яка стоїть на нафті, до ганебної бідності. Народ повстав проти диктатора, який фальсифікував вибори, і так зберіг владу",– написав він.

Історик зазначив, що диктатора з Каракаса підтримали Росія, Китай, Туреччина та Іран.

"А хто за народ, що бажає відновити свою владу керувати своєю країною? Звісно ж, демократичні країни– США. Канада, Євросоюз, більшість країн Латинської Америки. Ті, які самі мають благо свободи, хочуть, щоб це благо мали й інші. Світ чітко визначився не за лінією лівий– правий, християнський– мусульманський, західний– східний, а за найпростішою і найбанальнішою лінією– тиран і його прибічники, які вкрали права й багатства народу,– і народ, котрий знає та реалізовує своє право на управління своєю країною",– заявив Зубов.

За його словами, "Росія– на чолі цього ганебного і жалюгідного союзу деспотій".

"Ось він– кінець нової Росії, яка скинула із себе комуністичну тиранію 30 років тому. Скинула, щоб знов побажати вождя. Але в цьому сумному кінці є і фундамент нового початку. "Вождь", усюди,– в Пекіні, Москві, Анкарі, Тегерані, Каракасі, в Зімбабве живе для себе. Громадяни країни для нього– лише засіб або небезпека, але не вища мета його діяльності",– вважає історик.

Він підкреслив, що після того як "скинути своїх тиранів" удалося громадянам Вірменії, Грузії та України, "право на свободу бажають реалізувати громадяни Венесуели".

https://www.facebook.com/andrei.b.zubov/posts/2305231033095568

У травні 2018 року у Венесуелі відбулися президентські вибори. За даними Центрвиборчкому, за чинного президента Мадуро проголосувало 68% виборців, за його найближчого суперника, лідера партії "Прогресивний авангард" Анрі Фалькона,– втричі менше. Опозиція заявила, що під час голосування було зафіксовано численні порушення.

10 січня 2019 року Мадуро склав присягу президента. У США та Європейському союзі засудили його вступ на посаду на другий строк.

15 січня парламент Венесуели оголосив Мадуро узурпатором.

23 січня 2019 року десятки тисяч венесуельців вийшли на масові протести проти Мадуро. Цього дня голова Національної асамблеї Венесуели Хуан Гуайдо оголосив себе виконувачем обов'язківпрезидента країни.

Армія Венесуели підтримала Мадуро.

У міністерстві закордонних справ Росії заявили, що РФ засуджує тих, хто "штовхає венесуельське суспільство у прірву кривавої міжусобиці". Мадуро підтримав президент РФ Володимир Путін, а також президент Білорусі Олександр Лукашенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...