Сьогодні: 19.02.2019
30.01.19 100 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна вийшла зі ще однієї угоди в межах СНД

Угода про загальні умови постачання товарів між організаціями держав – учасниць СНД від 1992 року містить застарілі норми регулювання часів планової економіки, повідомили у Мінекономрозвитку України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Угода від 1992 року визначала принципи укладення, внесення змін та розірвання міждержавних торгово-економічних угод країн СНД, зокрема– обсяги, ліміти, терміни постачання товарів, а також закріплювала конкретних постачальників за певними покупцями.

"За оцінкою Мінекономрозвитку положення зазначеної угоди містять застаріле регулювання часів планової економіки, що є неприпустимим та не відповідає сучасним принципам ринкової економіки в Україні. Окрім того, на сьогодні також відсутні фактичні міждержавні торгово-економічні угоди між державами– учасницями СНД",– заявили у відомстві.

Міністерство закордонних справ України в установленому порядку має повідомити секретаріат СНД про вихід з угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...