Сьогодні: 25.08.2019
30.01.19 153 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна вийшла зі ще однієї угоди в межах СНД

Угода про загальні умови постачання товарів між організаціями держав – учасниць СНД від 1992 року містить застарілі норми регулювання часів планової економіки, повідомили у Мінекономрозвитку України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Угода від 1992 року визначала принципи укладення, внесення змін та розірвання міждержавних торгово-економічних угод країн СНД, зокрема– обсяги, ліміти, терміни постачання товарів, а також закріплювала конкретних постачальників за певними покупцями.

"За оцінкою Мінекономрозвитку положення зазначеної угоди містять застаріле регулювання часів планової економіки, що є неприпустимим та не відповідає сучасним принципам ринкової економіки в Україні. Окрім того, на сьогодні також відсутні фактичні міждержавні торгово-економічні угоди між державами– учасницями СНД",– заявили у відомстві.

Міністерство закордонних справ України в установленому порядку має повідомити секретаріат СНД про вихід з угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...