Сьогодні: 23.04.2019
30.01.19 118 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна вийшла зі ще однієї угоди в межах СНД

Угода про загальні умови постачання товарів між організаціями держав – учасниць СНД від 1992 року містить застарілі норми регулювання часів планової економіки, повідомили у Мінекономрозвитку України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Угода від 1992 року визначала принципи укладення, внесення змін та розірвання міждержавних торгово-економічних угод країн СНД, зокрема– обсяги, ліміти, терміни постачання товарів, а також закріплювала конкретних постачальників за певними покупцями.

"За оцінкою Мінекономрозвитку положення зазначеної угоди містять застаріле регулювання часів планової економіки, що є неприпустимим та не відповідає сучасним принципам ринкової економіки в Україні. Окрім того, на сьогодні також відсутні фактичні міждержавні торгово-економічні угоди між державами– учасницями СНД",– заявили у відомстві.

Міністерство закордонних справ України в установленому порядку має повідомити секретаріат СНД про вихід з угоди.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Ірландські правоохоронці обвинуватили в убивстві 29-річної журналістки Лайри Маккі учасників "Нової Ірландської республіканської армії".
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...