Сьогодні: 19.02.2019
01.02.19 115 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У межах місії НАТО в Чорне море увійде німецький військовий корабель

Німецька плавбаза Werra вирушить у Чорне море в межах постійної протимінної групи НАТО. У лютому судно відвідає порти болгарських міст Варна і Бургас.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Судно відвідає порти болгарських міст Варна і Бургас.

"Розміщення інших кораблів ВМФ Німеччини в Чорному морі не передбачено",– заявив представник німецького відомства.

У листі йдеться, що похід було заплановано давно. Плавбаза вирушить у Чорне море в межах постійної протимінної групи НАТО.

13 грудня 2018 року генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції з президентом України Петром Порошенко заявив, що НАТО продовжить посилювати свої позиції в регіоні Чорного моря.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...