Сьогодні: 20.02.2019
04.02.19 89 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Тюремники заявили, що Бекіров може перебувати в СІЗО, незважаючи на хворобу – дочка активіста

У документі, наданому тюремниками, зазначено, що стан здоров'я кримського татарина Едема Бекірова не є перешкодою для його утримання під вартою, повідомила його дочка Елеонора Бекірова.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

У документі, наданому російською стороною, зазначено, що стан здоров'я активіста не є перешкодою для його утримання під вартою.

"Вони вбивають мого батька",– написала Бекірова.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2239017406341479&id=100006997234169

Наприкінці січня дочка політв'язня повідомила, що в її батька через антисанітарні умови в СІЗОз'явилися гнійні рани, задишка і кашель.

Жителя Херсонської області Бекіровазатримали вранці 12 грудня2018 року під час проходження паспортного контролю на території, контрольованій російськими окупантами. Активіст прямував у Крим, щоб відвідати 78-річну матір та родичів. Увечері того самого дня вінзателефонував дружині із ФСБ окупованого Сімферополя.

13 грудня "Київський районний суд Сімферополязаарештував Бекірова на два місяці. Йомустало погано в залі суду". У 57-річного Бекірова цукровий діабет, ампутована нога, нещодавно перенесена операція на серці. Наступна операція на серці мала відбутися 16 грудня.

Бекірову інкримінують поширення і транспортування 12 кг тротилу і 190 бойових патронів. Його адвокат Олексій Ладен зазначає, що Бекіров через стан здоров'яфізично не міг підняти сумку з такою вагою.

Міністерство закордонних справ Українивисловило протест у зв'язку з арештомкримськотатарського активіста.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...