Сьогодні: 18.06.2019
05.02.19 147 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У САП повідомили, що суд постановив зняти з Продана електронний браслет

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що суд фактично дозволив колишньому в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирославу Продану безконтрольно пересуватися й виїжджати за кордон.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

У САП зазначили, що 4 лютого за підсумками розгляду клопотання прокурорів суд частково продовжив термін дії процесуальних обов'язків, покладених на Продана.

"Задовольняючи клопотання частково та визнаючи обґрунтованість підозри й наявність передбачених ст. 177 КПК (мета і підстави застосування запобіжного заходу.– "ГОРДОН") України ризиків, слідчий суддя, всупереч позиції прокурорів, відмовив у продовженні зобов'язань носити електронний засіб контролю та здати на зберігання документ для виїзду за кордон. Фактично судом надано можливість підозрюваному безконтрольно пересуватися та виїздити за кордон",– підкреслили в антикорупційній прокуратурі.

У САП додали, що мотиви рішення судді наразі невідомі, оскільки оголошено лише його короткий текст. Згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, це рішення оскарженню не підлягає.

https://www.facebook.com/sap.gov.ua/posts/15408651...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...