Сьогодні: 19.04.2019
05.02.19 132 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У САП повідомили, що суд постановив зняти з Продана електронний браслет

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі заявили, що суд фактично дозволив колишньому в.о. голови Державної фіскальної служби України Мирославу Продану безконтрольно пересуватися й виїжджати за кордон.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

У САП зазначили, що 4 лютого за підсумками розгляду клопотання прокурорів суд частково продовжив термін дії процесуальних обов'язків, покладених на Продана.

"Задовольняючи клопотання частково та визнаючи обґрунтованість підозри й наявність передбачених ст. 177 КПК (мета і підстави застосування запобіжного заходу.– "ГОРДОН") України ризиків, слідчий суддя, всупереч позиції прокурорів, відмовив у продовженні зобов'язань носити електронний засіб контролю та здати на зберігання документ для виїзду за кордон. Фактично судом надано можливість підозрюваному безконтрольно пересуватися та виїздити за кордон",– підкреслили в антикорупційній прокуратурі.

У САП додали, що мотиви рішення судді наразі невідомі, оскільки оголошено лише його короткий текст. Згідно з Кримінальним процесуальним кодексом, це рішення оскарженню не підлягає.

https://www.facebook.com/sap.gov.ua/posts/15408651...

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...