Сьогодні: 19.04.2019
06.02.19 127 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Чумак показав у Раді прослуховувальні пристрої, знайдені у штабі Гриценка

Начальник виборчого штабу кандидата у президенти України Анатолія Гриценка позафракційний нардеп Віктор Чумак висловив думку, що встановлення прослуховувальних пристроїв у штабі Гриценка проводили за вказівкою представників влади.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Хочу показати журналістам на камери ці п'ять пристроїв, які були знайдені у штабі кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Це пускові пристрої, які запускають відео- або аудіозапис усіх пристроїв, які можуть бути в цьому приміщенні",– зазначив Чумак.

Він висловив сумнів у тому, що такі пристрої могла встановити якась приватна правоохоронна структура.

"Я думаю, без втручання держави тут не обійшлося",– підкреслив Чумак.

За його словами, Генеральна прокуратура і Служба безпеки, які мають займатися таким питаннями, демонструють абсолютну бездіяльність.

https://www.facebook.com/ViktorChumak.politician/v...

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. 31 грудня 2018 року у країні стартувала президентська виборча кампанія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...