Сьогодні: 17.06.2019
06.02.19 133 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Чумак показав у Раді прослуховувальні пристрої, знайдені у штабі Гриценка

Начальник виборчого штабу кандидата у президенти України Анатолія Гриценка позафракційний нардеп Віктор Чумак висловив думку, що встановлення прослуховувальних пристроїв у штабі Гриценка проводили за вказівкою представників влади.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Хочу показати журналістам на камери ці п'ять пристроїв, які були знайдені у штабі кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Це пускові пристрої, які запускають відео- або аудіозапис усіх пристроїв, які можуть бути в цьому приміщенні",– зазначив Чумак.

Він висловив сумнів у тому, що такі пристрої могла встановити якась приватна правоохоронна структура.

"Я думаю, без втручання держави тут не обійшлося",– підкреслив Чумак.

За його словами, Генеральна прокуратура і Служба безпеки, які мають займатися таким питаннями, демонструють абсолютну бездіяльність.

https://www.facebook.com/ViktorChumak.politician/v...

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. 31 грудня 2018 року у країні стартувала президентська виборча кампанія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...