Сьогодні: 19.02.2019
06.02.19 115 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Чумак показав у Раді прослуховувальні пристрої, знайдені у штабі Гриценка

Начальник виборчого штабу кандидата у президенти України Анатолія Гриценка позафракційний нардеп Віктор Чумак висловив думку, що встановлення прослуховувальних пристроїв у штабі Гриценка проводили за вказівкою представників влади.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Хочу показати журналістам на камери ці п'ять пристроїв, які були знайдені у штабі кандидата у президенти Анатолія Гриценка. Це пускові пристрої, які запускають відео- або аудіозапис усіх пристроїв, які можуть бути в цьому приміщенні",– зазначив Чумак.

Він висловив сумнів у тому, що такі пристрої могла встановити якась приватна правоохоронна структура.

"Я думаю, без втручання держави тут не обійшлося",– підкреслив Чумак.

За його словами, Генеральна прокуратура і Служба безпеки, які мають займатися таким питаннями, демонструють абсолютну бездіяльність.

https://www.facebook.com/ViktorChumak.politician/v...

Вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. 31 грудня 2018 року у країні стартувала президентська виборча кампанія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...