Сьогодні: 19.04.2019
06.02.19 109 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У Харкові підвищили вартість проїзду у тролейбусі, трамваї та метро

Проїзд у Харківському метрополітені із 7 лютого подорожчає з 5 грн до 8 грн, а в харківських тролейбусах і трамваях – із 4 грн до 6 грн.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Проїзд у Харківському метрополітені, який становив 5 грн, підвищили до 8 грн. А квиток у трамваї і тролейбусі підвищили з 4 грн до 6 грн.

Востаннє проїзд у міському електротранспорті Харкова дорожчав 28 березня 2018 року.

Заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв пояснив зміну вартості збільшенням витрат на оплату праці та матеріали, а також вартості енергоносіїв.

Чиновник зазначив, що від обласного відділення Антимонопольного комітету України зауважень про формування нового тарифу для метро не надходило.

"Із підвищенням тарифу зберігаються всі чинні пільги. Це означає, що 62,7% пасажирів наземного електротранспорту будуть, як і раніше, їздити безкоштовно",– зазначив михайло Фатєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...