Сьогодні: 18.06.2019
06.02.19 116 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У Харкові підвищили вартість проїзду у тролейбусі, трамваї та метро

Проїзд у Харківському метрополітені із 7 лютого подорожчає з 5 грн до 8 грн, а в харківських тролейбусах і трамваях – із 4 грн до 6 грн.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Проїзд у Харківському метрополітені, який становив 5 грн, підвищили до 8 грн. А квиток у трамваї і тролейбусі підвищили з 4 грн до 6 грн.

Востаннє проїзд у міському електротранспорті Харкова дорожчав 28 березня 2018 року.

Заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв пояснив зміну вартості збільшенням витрат на оплату праці та матеріали, а також вартості енергоносіїв.

Чиновник зазначив, що від обласного відділення Антимонопольного комітету України зауважень про формування нового тарифу для метро не надходило.

"Із підвищенням тарифу зберігаються всі чинні пільги. Це означає, що 62,7% пасажирів наземного електротранспорту будуть, як і раніше, їздити безкоштовно",– зазначив михайло Фатєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...