Сьогодні: 19.02.2019
06.02.19 101 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У Харкові підвищили вартість проїзду у тролейбусі, трамваї та метро

Проїзд у Харківському метрополітені із 7 лютого подорожчає з 5 грн до 8 грн, а в харківських тролейбусах і трамваях – із 4 грн до 6 грн.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Проїзд у Харківському метрополітені, який становив 5 грн, підвищили до 8 грн. А квиток у трамваї і тролейбусі підвищили з 4 грн до 6 грн.

Востаннє проїзд у міському електротранспорті Харкова дорожчав 28 березня 2018 року.

Заступник Харківського міського голови Михайло Фатєєв пояснив зміну вартості збільшенням витрат на оплату праці та матеріали, а також вартості енергоносіїв.

Чиновник зазначив, що від обласного відділення Антимонопольного комітету України зауважень про формування нового тарифу для метро не надходило.

"Із підвищенням тарифу зберігаються всі чинні пільги. Це означає, що 62,7% пасажирів наземного електротранспорту будуть, як і раніше, їздити безкоштовно",– зазначив михайло Фатєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...