Сьогодні: 19.02.2019
07.02.19 124 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Ректора Донецького національного медуніверситету повідомили про підозру в хабарництві – СБУ

Посадові особи Донецького національного медуніверситету нібито систематично вимагали хабарі від представників комерційних структур, які займаються підбором і оформленням іноземних студентів в українські виші, повідомили у Службі безпеки України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Слідство встановило, що в ДонНМУ є система поборів з іноземних студентів під час оформлення у виші. Посадові особи навчального закладу нібито систематично вимагали хабарі від представників комерційних структур, які займаються підбором і оформленням іноземних студентів в українських вишах.

У СБУ є докази того, що у 2018 році керівнику вишу передали два елітні автомобілі BMW загальною вартістю понад $100 тис. За це він обіцяв не втручатися в процес прийому студентів.

Автомобілі було виявлено в Краматорську Донецької області і Кропивницькому, де розміщено філії медуніверситету. Транспортні засоби арештовано.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 4 ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.
54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.
Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...