Сьогодні: 19.04.2019
13.02.19 127 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Пропонують від 250 до 500 грн. Поліція зафіксувала 37 анонімних телефонних дзвінків виборцям з ознаками підкупу

Під час розмови з виборцями невідомі пропонували гроші в обмін на голосування за одного з кандидатів на пост президента України, повідомили у департаменті комунікації МВС України.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Дзвінки надходили жителям Києва і ще 14 областей. Усі вони були анонімними. Під час розмови людям пропонували гроші в обмін на голосування за одного з кандидатів на пост президента України.

Після перевірки цих повідомлень ухвалено рішення про відкриття шести кримінальних проваджень за ознаками ст. 160 (підкуп виборця) Кримінального кодексу України.

"У 29 випадках пропонували 500 грн за голос, у шести випадках– 250 грн. Більшість телефонів, із яких відбувалися дзвінки, знаходяться в Києві",– повідомили в поліції.

Усього від початку передвиборчої кампанії зареєстровано 1165 повідомлень, пов'язаних із виборчим процесом, із них щодо 48 фактів відомості занесено до ЄРДР, складено 287 адмінпротоколів і триває перевірка 250 повідомлень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...