Сьогодні: 19.04.2019
13.02.19 117 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У ДБР заявили про затримання на хабарі в розмірі $74,5 тис. двох осіб, які обіцяли домовитися про залишення на посаді керівника держпідприємства

Слідчі Держбюро розслідувань затримали двох осіб, які обіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Це була остання частина неправомірної вигоди на загальну суму $74,5 тис. Кошти передавалися особам частинами. Факт вимагання та отримання всієї суми задокументовано за оперативного супроводження Головного управління з боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ",– зазначили у ДБР.

Слідство встановило, що затримані пообіцяли домовитися з посадовими особами Міністерства аграрної політики та продовольства України про залишення на посаді керівника одного з підпорядкованих міністерству державних підприємств.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...