Сьогодні: 19.04.2019
15.02.19 118 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У Словенії депутат парламенту Крайчич склав мандат після крадіжки сендвіча з магазину

54-річний депутат Дарій Крайчич заявив, що співробітники супермаркету ігнорували його, тому він вирішив перевірити систему безпеки й пішов, не заплативши.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

54-річний депутат із керівної партії "Список Мар'яна Шареца" (LMS) заявив, що співробітники супермаркету розмовляли між собою та ігнорували його, тому він вирішив "перевірити систему безпеки" й уперше в житті пішов, не заплативши.

Політик розповів про свій вчинок колегам на засіданні комітету сільського господарства. Ті посміялися із цього, однак пізніше голова фракції Бран Голубович засудив дії Крайчича як неприйнятні.

"Він узяв на себе відповідальність за це й подав у відставку за власним бажанням",– повідомив Голубович.

В ефірі місцевого телеканала Крайчич заявив, що інцидент, який призвів до його відставки, був не крадіжкою, а соціальним експериментом. Він пошкодував щодо свого вчинку й попросив вибачення за нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...