Сьогодні: 18.06.2019
19.02.19 151 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Активи "Брокбізнесбанку" Курченка не змогли продати зі знижкою 99%

Активи "Брокбізнесбанку", балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон за стартовою ціною 1,28 млрд грн.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Згідно з даними ФГВФО, весь пул активів, балансова вартість яких становить 23,6 млрд грн, виставили на голландський аукціон 11 лютого за стартовою ціною 1,28 млрд грн. Покупців не знайшлося, хоча під час торгів вартість лота знизили до 1% від балансової– до 256,8 млн грн.

Фонд гарантування вкладів повідомив, що до складу пулу входять права вимоги за кредитними договорами, укладеними з юридичними особами– майже 500 позицій (балансова вартість– 15 591,9 млн грн), права вимоги за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами, забезпечені іпотекою– понад 200 позицій, а також нерухомість, основні засоби, транспортні засоби, векселі і дебіторська заборгованість.

Інтернет-видання Finbalance, посилаючись на дані Фонду гарантування вкладів, пише, що 95% кредитного портфеля банку не обслуговували або були проблемними, 78% корпоративних кредитів було видано компаніям, пов'язаним із колишнім власником банку, майже 80% кредитів для юридичних осіб були беззаставними, або з незначним забезпеченням. Відсутні оригінали багатьох кредитних договорів.

"Брокбізнесбанк" заснований у 1992 році. У березні 2014 року Фонд гарантування вкладів ввів тимчасову адміністрацію в "Брокбізнесбанк" на три місяці, а в червні Нацбанк України почав процедуру ліквідації банку. Фонд планує завершити процедуру ліквідації у 2019 році.

У січні 2016 року Печерський райсуд наклав арешт на 80% акцій "Брокбізнесбанку"в межах розслідуваннямахінацій бізнесмена-втікача. Арешт стосувався акцій компаній "Анкона-торг", "Хіга", "Айнам", "Алконост", "Амінамі", "Ультрастарінвест", "Муйне", "Амадіна" і "Східноєвропейська паливно-енергетична компанія" сумарною номінальною вартістю приблизно 2 млрд грн.

У жовтні того самого року СБУ звернулася до АМКУ з проханням перевірити законність придбання низкою столичних комерційних підприємств акцій "Брокбізнесбанку".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...