Сьогодні: 19.04.2019
20.02.19 104 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Гриценко не прийшов на засідання тимчасової слідчої комісії Ради з розслідування розкрадань в армії

Екс-міністр оборони України Анатолій Гриценко заявив, що готовий письмово відповісти на запитання тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування фактів розкрадання майна армії і підриву обороноздатності держави в період із 2004-го до 2017 року.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Депутат продемонстрував письмову відповідь колишнього міністра.

"Ми запросили Гриценка на засідання нашої комісії. Запросили офіційно й публічно, і листом. Ми отримали відповідь від Анатолія Степановича, що він не збирається брати участь у роботі комісії. Це, на його думку, не є важливим питанням. Він поінформував нас, що готовий письмово відповісти на всі наші запитання. Комісія, безумовно, скористається такою можливістю, ми напишемо письмові запити і будемо чекати від Анатолія Степановича розгорнутих письмових відповідей, які ми обов'язково оприлюднимо",– сказав Вінник.

Він додав, що на засідання комісії також було запрошено екс-начальника Генштабу Збройних сил України Сергія Кириченка, але він не прийшов і не повідомив причин.

У травні 2016 року головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що п'ять міністрів оборони країни протягом останніх 15 років незаконно розпродавали військове майно, а також розформовували військові частини, що суттєво послабило обороноздатність України.

7 червня 2018 року Рада створила ТСК для розслідування розкрадань у Збройних силах України.

Члени комісії мали перевірити законність переведення майна Міноборони у статус надлишкового, обґрунтованість вартості відчуженого майна, а також земельних ділянок, які належали Міноборони і були відчужені, перевірити цільове використання коштів, які виділяли на сферу оборони, ініціювати питання про притягнення винних до відповідальності.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...