Сьогодні: 23.05.2019
20.02.19 136 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: 27% промислового потенціалу Донбасу незаконно перемістили в Росію, зокрема обладнання 33 промислових гігантів

Підприємства на тимчасово окупованих територіях Донбасу не можуть повноцінно функціонувати через нестачу кадрів, фінансових ресурсів і втрати комерційних зв'язків з іншими частинами України, повідомив президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"27% промислового потенціалу Донбасу незаконно перемістити в Росію, зокрема обладнання 33 місцевих промислових гігантів. Інші підприємства не можуть повноцінно функціонувати через нестачу професійних кадрів, фінансових ресурсів і втрату коопераційних зв'язків з іншими частинами України",– сказав президент.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...