Сьогодні: 21.03.2019
20.02.19 134 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: 27% промислового потенціалу Донбасу незаконно перемістили в Росію, зокрема обладнання 33 промислових гігантів

Підприємства на тимчасово окупованих територіях Донбасу не можуть повноцінно функціонувати через нестачу кадрів, фінансових ресурсів і втрати комерційних зв'язків з іншими частинами України, повідомив президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"27% промислового потенціалу Донбасу незаконно перемістити в Росію, зокрема обладнання 33 місцевих промислових гігантів. Інші підприємства не можуть повноцінно функціонувати через нестачу професійних кадрів, фінансових ресурсів і втрату коопераційних зв'язків з іншими частинами України",– сказав президент.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...