Сьогодні: 25.08.2019
20.02.19 142 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: 27% промислового потенціалу Донбасу незаконно перемістили в Росію, зокрема обладнання 33 промислових гігантів

Підприємства на тимчасово окупованих територіях Донбасу не можуть повноцінно функціонувати через нестачу кадрів, фінансових ресурсів і втрати комерційних зв'язків з іншими частинами України, повідомив президент України Петро Порошенко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"27% промислового потенціалу Донбасу незаконно перемістити в Росію, зокрема обладнання 33 місцевих промислових гігантів. Інші підприємства не можуть повноцінно функціонувати через нестачу професійних кадрів, фінансових ресурсів і втрату коопераційних зв'язків з іншими частинами України",– сказав президент.

Збройний конфлікт на сході України почався у квітні 2014 року. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України та проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...