Сьогодні: 23.05.2019
21.02.19 94 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Бойко: Ми внесемо законопроект щодо скасування податку на ввезене обладнання для космічної галузі, який досягає 40%

Зараз 75% чистого прибутку конструкторського бюро "Південне" перераховується в бюджет, цю норму також має бути скасовано, заявив позафракційний нардеп, член міжфракційного об'єднання "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Сьогодні з України їдуть фахівці. Ми втрачаємо висококваліфікованих інженерів, лікарів, науковців, інтелектуальну еліту країни. Складається враження, що нинішня влада цілеспрямовано знищує економіку і промисловість, душить бізнес і підприємництво, систему оподаткування інакше як репресивною не назвеш, а людей цілеспрямовано заганяє в бідність",– заявив Бойко.

Політик додав, що було згорнуто міжнародний проект "Морський старт" і не було реалізовано запуски "Циклон-4" з космодрому "Алкантара" у Бразилії.

"Ми внесемо законопроект щодо скасування податку на ввезене обладнання для космічної галузі, який досягає 40%. Навряд чи він буде прийнятий цим складом парламенту, тому що він здебільшого займається політичними питаннями. Але після зміни влади дана законодавча ініціатива обов'язково буде втілена в життя. Також зараз 75% чистого прибутку підприємства перераховується до бюджету. Це неподобство, адже це ваші зароблені гроші. Вони могли б піти на розвиток, що дозволило б збільшити прибуток, на будівництво житла для співробітників тощо. Ця норма також має бути скасована",– вважає нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...