Сьогодні: 21.03.2019
21.02.19 88 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Бойко: Ми внесемо законопроект щодо скасування податку на ввезене обладнання для космічної галузі, який досягає 40%

Зараз 75% чистого прибутку конструкторського бюро "Південне" перераховується в бюджет, цю норму також має бути скасовано, заявив позафракційний нардеп, член міжфракційного об'єднання "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Бойко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Сьогодні з України їдуть фахівці. Ми втрачаємо висококваліфікованих інженерів, лікарів, науковців, інтелектуальну еліту країни. Складається враження, що нинішня влада цілеспрямовано знищує економіку і промисловість, душить бізнес і підприємництво, систему оподаткування інакше як репресивною не назвеш, а людей цілеспрямовано заганяє в бідність",– заявив Бойко.

Політик додав, що було згорнуто міжнародний проект "Морський старт" і не було реалізовано запуски "Циклон-4" з космодрому "Алкантара" у Бразилії.

"Ми внесемо законопроект щодо скасування податку на ввезене обладнання для космічної галузі, який досягає 40%. Навряд чи він буде прийнятий цим складом парламенту, тому що він здебільшого займається політичними питаннями. Але після зміни влади дана законодавча ініціатива обов'язково буде втілена в життя. Також зараз 75% чистого прибутку підприємства перераховується до бюджету. Це неподобство, адже це ваші зароблені гроші. Вони могли б піти на розвиток, що дозволило б збільшити прибуток, на будівництво житла для співробітників тощо. Ця норма також має бути скасована",– вважає нардеп.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...