Сьогодні: 21.03.2019
22.02.19 105 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Війна на сході України залишається найактуальнішою проблемою для більшості українців – опитування

Згідно з даними опитування центру SOCIS, 62% респондентів найважливішою проблемою для України назвали війну на Донбасі.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Війну на сході України назвала головною проблемою більшість опитаних– 62%. Водночас найбільше таких відповідей було в Києві,– 76,6% (у східних областях України (62,1%).

Важливими респонденти назвали соціально-економічні проблеми: низький рівень зарплат або пенсій (56,8%), високі комунальні тарифи (53,3%) і зростання цін (32,9%) .

Актуальними також назвали проблеми корупції в центральній владі (20%), безробіття (19,3%), недоступність якісного медичного обслуговування (13,7%) і прірва між бідними та багатими (11,5%).

Найменш значущими проблемами опитані вважають зростання злочинності (3%), відсутність свободи слова і демократії (1%), а також недоступність якісної освіти (1%).

Обсяг вибірки– 2000 респондентів у всіх областях України, без урахування анексованого Криму та окупованих районів Донбасу. Похибка становить ± 2,1%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...