Сьогодні: 23.05.2019
22.02.19 109 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Війна на сході України залишається найактуальнішою проблемою для більшості українців – опитування

Згідно з даними опитування центру SOCIS, 62% респондентів найважливішою проблемою для України назвали війну на Донбасі.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Війну на сході України назвала головною проблемою більшість опитаних– 62%. Водночас найбільше таких відповідей було в Києві,– 76,6% (у східних областях України (62,1%).

Важливими респонденти назвали соціально-економічні проблеми: низький рівень зарплат або пенсій (56,8%), високі комунальні тарифи (53,3%) і зростання цін (32,9%) .

Актуальними також назвали проблеми корупції в центральній владі (20%), безробіття (19,3%), недоступність якісного медичного обслуговування (13,7%) і прірва між бідними та багатими (11,5%).

Найменш значущими проблемами опитані вважають зростання злочинності (3%), відсутність свободи слова і демократії (1%), а також недоступність якісної освіти (1%).

Обсяг вибірки– 2000 респондентів у всіх областях України, без урахування анексованого Криму та окупованих районів Донбасу. Похибка становить ± 2,1%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...