Сьогодні: 21.03.2019
25.02.19 94 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію, виплатять компенсацію 2410 грн – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що уряд поверне пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію, невиплачену індексацію за 2015–2016 роки.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми сьогодні знайшли можливості, щоб повернути пенсіонерам, у першу чергу тим, у кого найменший рівень пенсії (мінімальна і нижча за мінімальну), індексацію 2015–2016 років. За підрахунками, ми вийшли на цифру 2410 грн",– підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що це підсумкова сума– показник інфляції, який множать на рівень прожиткового мінімуму.

За словами президента, цей механізм буде поширено на тих, хто в результаті індексації з 1 березня отримає невеликі суми.

"Будуть і ті, хто отримає 800, 900 і 1000 грн, їм компенсувати не потрібно",– додав Порошенко.

Пенсійна реформа набула чинності 11 жовтня 2017 року. За даними Міністерства соціальної політики, пенсії перерахували для 10,2 млн осіб з огляду на індивідуальні показники їхнього заробітку і страхового стажу. Середній розмір доплат становив 560 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...