Сьогодні: 23.05.2019
25.02.19 99 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію, виплатять компенсацію 2410 грн – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що уряд поверне пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію, невиплачену індексацію за 2015–2016 роки.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми сьогодні знайшли можливості, щоб повернути пенсіонерам, у першу чергу тим, у кого найменший рівень пенсії (мінімальна і нижча за мінімальну), індексацію 2015–2016 років. За підрахунками, ми вийшли на цифру 2410 грн",– підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що це підсумкова сума– показник інфляції, який множать на рівень прожиткового мінімуму.

За словами президента, цей механізм буде поширено на тих, хто в результаті індексації з 1 березня отримає невеликі суми.

"Будуть і ті, хто отримає 800, 900 і 1000 грн, їм компенсувати не потрібно",– додав Порошенко.

Пенсійна реформа набула чинності 11 жовтня 2017 року. За даними Міністерства соціальної політики, пенсії перерахували для 10,2 млн осіб з огляду на індивідуальні показники їхнього заробітку і страхового стажу. Середній розмір доплат становив 560 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...