Сьогодні: 15.07.2019
25.02.19 107 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію, виплатять компенсацію 2410 грн – Порошенко

Президент України Петро Порошенко заявив, що уряд поверне пенсіонерам, які отримують мінімальну пенсію, невиплачену індексацію за 2015–2016 роки.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Ми сьогодні знайшли можливості, щоб повернути пенсіонерам, у першу чергу тим, у кого найменший рівень пенсії (мінімальна і нижча за мінімальну), індексацію 2015–2016 років. За підрахунками, ми вийшли на цифру 2410 грн",– підкреслив Порошенко.

Він зазначив, що це підсумкова сума– показник інфляції, який множать на рівень прожиткового мінімуму.

За словами президента, цей механізм буде поширено на тих, хто в результаті індексації з 1 березня отримає невеликі суми.

"Будуть і ті, хто отримає 800, 900 і 1000 грн, їм компенсувати не потрібно",– додав Порошенко.

Пенсійна реформа набула чинності 11 жовтня 2017 року. За даними Міністерства соціальної політики, пенсії перерахували для 10,2 млн осіб з огляду на індивідуальні показники їхнього заробітку і страхового стажу. Середній розмір доплат становив 560 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
У поліції повідомили, що ведмідь, який заліз в автомобіль, випадково увімкнув нейтральну передачу та їхав на машині, поки та не врізалася в дерево.
В Офісі президента України Володимира Зеленського слідчі Державного бюро розслідувань опитували працівників щодо забезпечення секретності під час планування воєнних операцій за президентства Петра Порошенка, повідомило видання "Главком".
Пресслужба командування Військово-морських сил Збройних сил України заявила, що російський корабель зайшов у закритий район проведення стрільб на навчаннях Sea Breeze 2019. У Чорноморському флоті РФ стверджують, що ця інформація не відповідає дійсності.
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...