Сьогодні: 21.03.2019
26.02.19 100 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Порошенко: РФ розгортає на кордоні з Україною комплекси "Іскандер". Ці сили призначені для військового удару. Саме до цього готується Кремль

За словами президента України Петра Порошенка, загроза повномасштабної війни з Росією – це не декларація.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За словами українського президента, Росія "жодним чином не відмовилася від можливості досягти своїх цілей в Україні збройним шляхом".

"Агресор, ви знаєте, розгортає нові військові з'єднання поблизу наших кордонів, нарощуючи потенціал для вірогідного і можливого вторгнення. На західному стратегічному напрямку ворог продовжує формувати об'єднане стратегічне командування "Захід" у складі двох загальновійськових армій, танкової армії, армійського корпусу, армії військово-повітряних сил і протиповітряної оборони. На південно-західному стратегічному напрямку– восьма загальновійськова армія здійснює безпосереднє управління двома російськими армійськими корпусами, розгорнутими на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей",– заявив Порошенко.

Він наголосив, що Україна спостерігає "безпрецедентну мілітаризацію чорноморського регіону".

"На території тимчасово окупованого Криму агресор створив потужне об'єднання військ, яке включає наземний, повітряний і морський компоненти загальною чисельністю понад 30 тис. військовослужбовців. Поблизу наших кордонів агресор формує і розгортає ракетні частини, оснащені комплексами "Іскандер". Створення ударних оперативних сил на західному і південно-західному стратегічних напрямках абсолютно нічого спільного з обороною для РФ не має. Ми розуміємо з вами, що ці сили призначені для військового удару. І саме до цього готується Кремль",– заявив глава держави.

За його словами, "загроза повномасштабної війни– це не декларація".

"Вона цілком реальна, особливо у світлі нинішніх військових приготувань противника. Приготування ведуться поблизу кордону України, у Смоленській, Воронезькій, Бєлгородській, Ростовській областях та на території анексованого Криму",– заявив Порошенко.

Президент додав, що було б помилкою думати, що апетити Росії "обмежаться лише територією України".

"Її гібридна війна має на меті кардинально змінити весь політичний ландшафт усієї Європи, а інколи плани розповсюджуються і до глобальних змін",– сказав Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...