Сьогодні: 23.05.2019
26.02.19 150 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Рада схвалила допуск збройних сил інших держав на територію України для участі в навчаннях у 2019 році

За документ "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі в багатонаціональних навчаннях" проголосувало 263 народні депутати.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За документ проголосувало 263 народні депутати.

"Рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі в багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні Rapid Trident2019, українсько-американському навчанніSea Breeze2019, українсько-румунському навчанні Riverine2019, багатонаціональному навчанні "Кленова Арка 2019" та українсько-британському навчанні Warrior Watcher2019 схвалити",– ідеться в тексті закону.

Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Президент України Петро Порошенко зареєстрував документ у Верховній Раді 19 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...