Сьогодні: 21.03.2019
26.02.19 140 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Рада схвалила допуск збройних сил інших держав на територію України для участі в навчаннях у 2019 році

За документ "Про схвалення рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі в багатонаціональних навчаннях" проголосувало 263 народні депутати.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За документ проголосувало 263 народні депутати.

"Рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2019 році для участі в багатонаціональному навчанні з підготовки підрозділів збройних сил, українсько-американському навчанні Rapid Trident2019, українсько-американському навчанніSea Breeze2019, українсько-румунському навчанні Riverine2019, багатонаціональному навчанні "Кленова Арка 2019" та українсько-британському навчанні Warrior Watcher2019 схвалити",– ідеться в тексті закону.

Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Президент України Петро Порошенко зареєстрував документ у Верховній Раді 19 лютого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...