Сьогодні: 21.03.2019
26.02.19 122 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

НАБУ оголосило конкурс на вакансії детективів під прикриттям

Національне антикорупційне бюро України обіцяє претендентам на посаду детективів набуття унікальних навичок, а також "драйв та можливість вписати своє ім'я в історію боротьби з топ-корупцією".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Потенційних кандидатів запрошують "долучитися до команди детективів, які працюють під прикриттям".

Претенденти на посаду детективів мають бути готовими до ненормованого робочого дня, психічного, розумового навантаження і невизначеності ситуацій. Тому, хто переможе у конкурсі, гарантують "драйв, набуття унікальних навичок та можливість вписати своє ім'я в історію боротьби з топ-корупцією".

Розміру окладу у кваліфікаційних вимогах не вказано. У розділі про умови оплати праці зазначено, що цю суму нараховують відповідно до законодавства. Згідно з даними звіту НАБУ за друге півріччя 2018 року, оклад детектива НАБУ становить 40 174 грн.

Документи прийматимуть протягом 10 календарних днів із дня публікації оголошення, до 6 березня.

https://www.facebook.com/nabu.gov.ua/posts/2304121613166845

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...