Сьогодні: 23.05.2019
26.02.19 136 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

НАБУ оголосило конкурс на вакансії детективів під прикриттям

Національне антикорупційне бюро України обіцяє претендентам на посаду детективів набуття унікальних навичок, а також "драйв та можливість вписати своє ім'я в історію боротьби з топ-корупцією".

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Потенційних кандидатів запрошують "долучитися до команди детективів, які працюють під прикриттям".

Претенденти на посаду детективів мають бути готовими до ненормованого робочого дня, психічного, розумового навантаження і невизначеності ситуацій. Тому, хто переможе у конкурсі, гарантують "драйв, набуття унікальних навичок та можливість вписати своє ім'я в історію боротьби з топ-корупцією".

Розміру окладу у кваліфікаційних вимогах не вказано. У розділі про умови оплати праці зазначено, що цю суму нараховують відповідно до законодавства. Згідно з даними звіту НАБУ за друге півріччя 2018 року, оклад детектива НАБУ становить 40 174 грн.

Документи прийматимуть протягом 10 календарних днів із дня публікації оголошення, до 6 березня.

https://www.facebook.com/nabu.gov.ua/posts/2304121613166845

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...