Сьогодні: 23.05.2019
26.02.19 117 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Забезпечення житлом дітей-сиріт – це відповідальна позиція влади – голова Миколаївської ОДА Савченко

У Миколаївській області дітям-сиротам вручили сертифікати на власне житло, повідомив голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

У 2018 році завдяки державній підтримці в Миколаївській області було придбано 57 квартир для дітей-сиріт і п'ять житлових будинків для розміщення дитячих будинків сімейного типу. Голова Миколаївської ОДА наголосив, що забезпечення житлом дітей-сиріт– це відповідальна позиція влади з розбудови української нації, а також підтримки і захисту наших дітей.

"Уперше за роки незалежності нашої держави завдяки ініціативі та підтримці президента України Петра Порошенка і першої леді– Марини Порошенко, питання забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, почали вирішувати системно. І вже другий рік поспіль держава виділяє цільову субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт",– наголосив Савченко.

За словами очільника Миколаївської області, у 2017-му році, завдяки державній ініціативі Миколаївщина отримала 19,5 млн грн субвенції. За ці кошти було придбано три житлові будинки в Очакові, Новому Бузі та Баштанці для розміщення дитячих будинків сімейного типу, що дозволило влаштувати до них більш 15 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також куплено 28 квартир для дітей-сиріт.

У 2018 році Миколаївська область отримала більше 43,5 млн грн субвенції на житло для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і для дитячих будинків сімейного типу. За ці кошти в області придбано п'ять житлових будинків: у Миколаєві (три будинки), Вознесенську (один будинок) та Снігурівському районі (один будинок) для розміщення дитячих будинків сімейного типу, що дозволить влаштувати в них близько 40 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Також за кошти субвенції придбано 57 квартир, у які будуть заселені 63 особи з числа дітей-сиріт (п'ять із цих квартир– соціальне житло, інші переходять у власність).

Отримуючи сертифікати на власне житло, юнаки і дівчата щиро подякували всім за підтримку і допомогу, завдяки чому втілилася в життя їхня мрія про власне житло, зазначили в ОДА.

"Я вдячна президенту, уряду і першій леді за такий подарунок. Також вдячна всім за допомогу і підтримку. Безмежно рада, що свій 22-й день народження буду святкувати у власній квартирі",– поділилася враженнями Світлана, новоспечена власниця житла.

"Треба відчути ту енергетику від тих хлопців і дівчат, які сьогодні виходили на сцену та отримували сертифікати на свою власну мрію– житло. Багато хто з них уже повірити не міг, що колись він або вона отримає квартиру. Хто б що не говорив, які б гасла не лунали, але нам вдалося це зробити. Ми об'єднали громади, створили комісію, яка слідкувала за ефективністю розподілу коштів та дотриманням черги, щоб весь цей процес був прозорим. Сьогодні наша країна відстоює свою територіальну цілісність і незалежність на сході. Але тим не менше, завдяки тому, що є воля президента України, за рахунок кваліфікованих спеціалістів і керівників на місцях ми знаходимо бажання, сили, можливості та рухаємо країну і суспільство вперед– просуваємося, робимо те, чого не робили до нас",– підкреслив Савченко.

У Миколаївській області посилено роботу щодо захисту і підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, пише прес-служба. Розвиток сімейних форм виховання та створення комфортних умов для дітей, позбавлених батьківського піклування,– один із пріоритетних напрямків для команди Миколаївської ОДА.

Значна увага приділяється забезпеченню дітей послугами оздоровлення та відпочинку. Для оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатах, і дітей, сім'ї яких опинилися у складних життєвих обставинах, в області функціонують два оздоровчі центри обласного підпорядкування: оздоровчий центр "Орлятко" (с. Рибаківка) та дитячий оздоровчий табір "Вітрила" (м. Очаків), у яких у 2018 році було оздоровлено близько 650 осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...