Сьогодні: 21.03.2019
27.02.19 114 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

ГПУ визнала, що Луценко ввів ООН в оману – адвокат про спецконфіскацію $1,5 млрд оточення Януковича

Керівний партнер компанії Averlex Ольга Просянюк підкреслила, що у справі про конфіскацію $1,5 млрд екс-президенту України Віктору Януковичу не оголошували про підозру.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Представники ГПУ в суді наприкінці офіційно підтвердили, що рішення Краматорського суду про конфіскацію $1,5 млрд та інформація про нібито присвоєння $40 млрд узагалі не стосуються Віктора Януковича. Окрім того, за обставинами, пов'язаними з цими коштами, Януковичу навіть не оголошувалася підозра, не те що судовий вирок. Це означає, що генпрокурор України абсолютно безпідставно і навмисно своїми заявами ввів в оману не тільки українське суспільство, але й Організацію Об'єднаних Націй",– заявила Просянюк.

У березні 2017 року Краматорський міський суд Донецької області ухвалив рішення про конфіскацію $1,5 млрд оточення Януковича. За даними генпрокурора Юрія Луценка, заблоковані кошти зберігали у вигляді грошей та цінних паперів. 28 квітня 2017 року Луценко повідомив, що "Ощадбанк" завершив процедуру переказування в Державне казначейство конфіскованих коштів. Президент України Петро Порошенко зазначив, що ці гроші підуть насамперед на зміцнення армії.

Державна служба фінансового моніторингу України заявила, що Янукович і його оточення могли провести незаконні фінансові операції, пов'язані з відмиванням доходів та іншими злочинами, на 199,4 млрд грн.

У травні 2018 року Луценкою, виступаючи у штаб-квартирі ООН, повідомив, що Генпрокуратура "застосувала спеціальну конфіскацію і повернула до державного бюджету України $1,5 млрд, які були присвоєні державної мафією Януковича".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Захист може протягом тижня подати апеляцію на рішення Оболонського районного суду Києва, згідно з яким судді відмовилися задовольнити клопотання адвокатів про виправлення тексту вироку екс-президенту України Вікторові Януковичу.
За словами українського омбудсмена Людмили Денісової, домовленостей про відвідування її російською колегою Тетяною Москальковою СІЗО, де утримують головного редактора "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, не було.
За попередньою інформацією, солдат строкової служби вистрілив у прикордонника, ударив його прикладом автомата і бив, поки його не зупинили інші військовослужбовці, повідомили в Державному бюро розслідувань.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...