Сьогодні: 18.06.2019
18.03.19 135 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Бойко підписав меморандум про співпрацю з Федерацією роботодавців України

Погано не те, що зростає товарообіг із Росією, а те, що торговий баланс відрізняється на $3 млрд не на користь України, заявив засновник міжфракційного об'єднання "Опозиційна платформа – За життя", кандидат у президенти Юрій Бойко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Політик заявив, що головна проблема в Україні на сьогодні– виїзд фахівців за кордон.

"Не страшно, якщо хтось перейшов кордон з Угорщиною, пропрацював там день і ввечері повернувся додому. Це півбіди. А коли виїжджають висококласні фахівці для роботи на наших конкурентів у Росію або в інші країни СНД– це реальна проблема,– сказав він.– Коли людина їде за кордон працювати на заводі– це гірше, ніж якби вона, наприклад, поїхала до Польщі, попрацювала там офіціантом і повернулася. Тому що таким чином іноземні заводи, які мають подібне до українських технологічне забезпечення, отримують додаткову конкурентну перевагу. Повернути з-за кордону фахівця, який там забезпечений житлом, має контракт і більш високу зарплату, складно. Але ще складніше– в таких умовах відновлювати вітчизняну промисловість і економіку в цілому".

Бойко вважає, що Україні потрібно повертати російський ринок і розширювати ринки збуту.

"У парламенті прийнято з десяток декларацій, що Росія– агресор і так далі. При цьому за минулий рік у нас товарообіг із Росією– $12 млрд і він зростає. Але погано не це. Погано те, що ми купили в них товарів на 7,5 млрд, а поставили– на 4,5 млрд. тобто $3 млрд валюти, яка в нас не зайва, узяли й віддали з економіки України в економіку іншої країни, яка значно сильніша. І це потрібно змінювати. Чому це сталося? Тому що ввели санкції щодо поставок продуктів харчування, продукції машинобудування і так далі,– переконаний нардеп.– Тому нам доведеться відновлювати цей ринок, знаходити спільну мову, що особливо важливо для припинення війни у Донбасі".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...