Сьогодні: 19.04.2019
21.03.19 154 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У суді Ростова розпочалися дебати у справі Гриба, йому викликали швидку допомогу

У коментарі українським журналістам політв'язень Павло Гриб заявив, що почувається погано. За даними "Громадського", сьогодні під час судового засідання українцю викликали швидку допомогу.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Він попросив журналістку "Громадського", яка підійшла до нього по коментар, говорити з ним українською.

Гриб сказав, що почувається погано, медичної допомоги йому не надають.

"Сьогодні зранку вивели в окрему кімнату. Там нічого немає, закрили просто. Це робиться для того, щоб подивитися мої папери. Є для того спеціальні люди. Це мене навмисно вивели, подивилися. Та в мене там нічого такого немає. Заяви, останнє слово",– розповів він.

Гриб назвав свою справу суто політичною.

"Я думаю, що це політика. І думаю, що коли цю справу тільки починали, ніхто не думав, що так вийде",– додав він.

Як пише "Громадське", у засіданні суду оголосили перерву– Грибу викликали швидку допомогу.

24 серпня 2017 року Гриба, який поїхав у Гомель (Білорусь) на зустріч із росіянкою Тетяною Єршовою,викрали співробітники ФСБ Росії. Два тижні про місцеперебування українця не було відомо. 7 вересня в Генеральне консульство України в Ростові-на-Дону надійшло повідомлення від ФСБпро утримання Гриба в СІЗО Краснодара. У РФ українцяобвинуватили у підготовці теракту в одній зі шкілСочі.

15 листопада суд уРостові-на-Донупочав розгляд справи по суті. Гриб заявив, що не визнає провини, івідмовився давати свідчення.

Наприкінці грудня 2018 рокуукраїнський лікар, професор ВасильПритула, який проаналізував результати обстеження Гриба в ростовському клініко-діагностичному центрі, заявив, щозахворювання українця прогресують і це критично небезпечно для його життя. В українця діагностували портальну гіпертензію, спленомегалію (збільшення селезінки), гіперспленізм, а також цироз печінки. 30 січня батько політв'язня заявив, щоу його сина з'явилися симптоми хвороби Альцгеймера. 1 лютого в російському Ростові-на-Дону під час судового засідання Грибувикликали швидку допомогу.

Сам Гриб заявляв, щойому не вижити без ліків у російській в'язниці.

На засіданні 24 січня 2019 року Гриб сказав, що його свідчення, які містяться в протоколі за 2017 рік,не відповідають дійсностіі на нього тиснули, щоб він їх підписав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...