Сьогодні: 23.05.2019
12.04.19 122 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

В Одесі протестували проти забудови узбережжя компанією "Кадорр"

Учасники мітингу заявили, що забудовник зводить багато висотних житлових будинків у прибережній зоні і не передбачає розвитку інфраструктури.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Учасники мітингу заявили, що в цьому районі забудовник зводить багато висотних житлових будинків (які "Кадорр" називає "Перлини") без жодної інфраструктури– нових доріг, шкіл, дитячих садків, достатньої кількості паркувальних місць і можливості нормально виїхати в інші частини міста. Активісти назвали таку забудову безконтрольною.

Вони прийшли на акцію з плакатами, у яких звернулися із закликами до одеського бізнесмена, власника "Кадорр Груп" Аднана Ківана: "Каманіна– зашморг на шиї міста", "100 перлин, нічого не лусне?", "Знищив санаторії "Росія", "Нафтовик", "Фонтан", "Ківане, де інфраструктура?".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...