Сьогодні: 19.07.2019
12.04.19 130 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

В Одесі протестували проти забудови узбережжя компанією "Кадорр"

Учасники мітингу заявили, що забудовник зводить багато висотних житлових будинків у прибережній зоні і не передбачає розвитку інфраструктури.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Учасники мітингу заявили, що в цьому районі забудовник зводить багато висотних житлових будинків (які "Кадорр" називає "Перлини") без жодної інфраструктури– нових доріг, шкіл, дитячих садків, достатньої кількості паркувальних місць і можливості нормально виїхати в інші частини міста. Активісти назвали таку забудову безконтрольною.

Вони прийшли на акцію з плакатами, у яких звернулися із закликами до одеського бізнесмена, власника "Кадорр Груп" Аднана Ківана: "Каманіна– зашморг на шиї міста", "100 перлин, нічого не лусне?", "Знищив санаторії "Росія", "Нафтовик", "Фонтан", "Ківане, де інфраструктура?".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного із 3-го до 13 липня, у Верховну Раду проходить п'ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Сила і честь".
У поліції повідомили, що ведмідь, який заліз в автомобіль, випадково увімкнув нейтральну передачу та їхав на машині, поки та не врізалася в дерево.
В Офісі президента України Володимира Зеленського слідчі Державного бюро розслідувань опитували працівників щодо забезпечення секретності під час планування воєнних операцій за президентства Петра Порошенка, повідомило видання "Главком".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...