Сьогодні: 19.04.2019
14.04.19 130 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Зеленський про відносини України з МВФ: А як ми можемо послати взагалі когось у дупу? Ми пристойне інтелігентне суспільство

За словами кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського, не можна порівнювати реальність і кіно. У фільмі "Слуга народу" персонаж Зеленського Василь Голобородько говорив, що готовий "послати в дупу" Міжнародний валютний фонд.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Чи готові ви, коли станете президентом, "послати в дупу" Міжнародний валютний фонд?"– запитав журналіст.

"А чому треба взагалі когось посилати в дупу? А як ми можемо послати взагалі когось у дупу? Ми пристойне інтелігентне суспільство",– заявив Зеленський.

Інтерв'юер зазначив, що так діяв персонаж Зеленського у фільмі "Слуга народу" Василь Голобородько.

"Ну, хлопці... Я вам прокоментую. Ну не можна порівнювати реальність і кіно... Ти ж, представляючи країну, не просто говориш від себе– щось сказав чи щось ляпнув. За спиною люди, які тебе вибирали. Це їхнє життя, це долі, а найголовніше– це імідж країни, тому ти не маєш права робити такі заяви",– сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...