Сьогодні: 17.06.2019
14.04.19 148 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Зеленський про відносини України з МВФ: А як ми можемо послати взагалі когось у дупу? Ми пристойне інтелігентне суспільство

За словами кандидата у президенти України, шоумена Володимира Зеленського, не можна порівнювати реальність і кіно. У фільмі "Слуга народу" персонаж Зеленського Василь Голобородько говорив, що готовий "послати в дупу" Міжнародний валютний фонд.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Чи готові ви, коли станете президентом, "послати в дупу" Міжнародний валютний фонд?"– запитав журналіст.

"А чому треба взагалі когось посилати в дупу? А як ми можемо послати взагалі когось у дупу? Ми пристойне інтелігентне суспільство",– заявив Зеленський.

Інтерв'юер зазначив, що так діяв персонаж Зеленського у фільмі "Слуга народу" Василь Голобородько.

"Ну, хлопці... Я вам прокоментую. Ну не можна порівнювати реальність і кіно... Ти ж, представляючи країну, не просто говориш від себе– щось сказав чи щось ляпнув. За спиною люди, які тебе вибирали. Це їхнє життя, це долі, а найголовніше– це імідж країни, тому ти не маєш права робити такі заяви",– сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...