Сьогодні: 17.06.2019
14.04.19 100 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Спікер штабу Зеленського заявив, що під "Олімпійським" відбувся агітаційний мітинг Порошенка, а дебати будуть 19 квітня

Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що той не планує брати участі в агітаційних мітингах президента України Петра Порошенка.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Було озвучено, що ми чекаємо Петра Олексійовича [Порошенка] 19 квітня о 19.00 на "Олімпійському". Будемо сподіватися, що у нього все-таки знайдеться можливість туди прийти. Якщо ні, то нам здається, що просто Петро Олексійович хоче реально ухилитися від цих дебатів. Те, що там сьогодні не буде Зеленського, було відомо заздалегідь",– зазначив Разумков.

Він додав, що Порошенко хотів відвідати стадіон 14 квітня і виконав своє бажання, однак дебатів цього дня не планували. Разумков зазначив, що дебати мають відбутися на самому стадіоні, щоб громадяни України могли не тільки їх подивитися по телевізору, але й бути присутніми на них.

"Сьогодні ж пройшов агітаційний мітинг Петра Олексійовича під стадіоном. Ми не беремо участі в агітаційних мітингах поки ще чинного гаранта Конституції",– підкреслив він.

Разумков додав, що закон не передбачає проведення дебатів у будівлі або в кімнаті на Суспільному телебаченні, як написано в постанові Центрвиборчкому України.

"Закон стоїть вище такої постанови. У законі ніде не прописано, що дебати мають відбуватися у студії Суспільного за такою-то адресою– це вільне трактування закону, як це часто буває у представників діючих політичних еліт. Коли вигідно– закон намагаються підлаштувати під свої потреби",– підсумував Разумков.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно зофіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24%, за Порошенка– 15,95% виборців. Другий тур виборіввідбудеться 21 квітня.

Увечері 3 квітня Зеленський запропонувавпровести дебати на стадіоні "Олімпійський"у Києві. Він заявив, що чекає відповіді від Порошенка протягом 24 годин, і висунув низку умов. У ніч на 4 квітня Порошенкопристав на пропозицію. Вінпризначив дебати Зеленському на НСК "Олімпійський" о 14.14 14 квітня. Після цього глава парламентської фракції Блоку Петра Порошенка Артур Герасимов заявив, що Порошенко підтвердив участь у дебатах 14 квітня, алеЗеленський не хоче брати в них участі.

Голова ЦВК Тетяна Сліпачук заявляла, що офіційні дебатимають проводити у студії Суспільного телебачення.

11 квітня у штабі Зеленського запропонували провести дебати з Порошенком 19 квітняза допомогою телемосту в прямому ефірі.

Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України ЗурабАласанія заявив, що телеміст заборонено правилами дебатів.

У штабі Зеленського 12 квітня заявили, що дебативідбудуться на НСК "Олімпійський"о 19.00 19 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...