Сьогодні: 19.04.2019
15.04.19 80 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У штабі Зеленського заявили, що поки рано говорити про розпуск Верховної Ради

Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що такі рішення, як розпуск Верховної Ради, треба ухвалювати тільки за законом і в інтересах суспільства.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Зеленський, коли стане президентом, дотримуватиметься букви закону. Не вибудовувати закони під себе і намагатися ними маніпулювати, як сьогодні відбувається, а діяти за законом. Насправді мені важко зараз це коментувати, тому що Зеленський ще не президент",– зазначив він.

Разумков додав, що стосовно розпуску українського парламенту в юристів і політичних сил є різні позиції і в таких питаннях потрібно виходити із законності.

"Не тільки з політичної доцільності, а потім намагатися під це поламати закон, як це роблять сьогодні, а йти суто за законом і в інтересах суспільства. І я думаю, поки що рано це обговорювати",– підсумував він.

31 березня відбувся перший тур виборів президента України. Згідно з офіційними даними ЦВК, за Зеленського проголосували 30,24%, за Порошенка– 15,95% виборців. Другий тур виборів відбудеться 21 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
З охопленого вогнем собору Паризької Богоматері рятувальникам вдалося евакуювати Терновий вінець, туніку Сен-Луї та інші реліквії.
Із 5-го до 11 квітня на кір в Україні захворіли 2279 осіб – 1204 дорослих і 1075 дітей, розповіли в Міністерстві охорони здоров'я.
Спікер передвиборчого штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського Дмитро Разумков заявив, що той не планує брати участі в агітаційних мітингах президента України Петра Порошенка.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...