Сьогодні: 23.05.2019
15.05.19 98 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна посіла 35-те місце в рейтингу захисту прав ЛГБТ від організації ILGA-Europe

Рейтинг країн за рівнем захисту прав ЛГБТ від правозахисної організації ILGA-Europe очолила Мальта, Україна посіла 35-те місце із 49.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Усього в рейтингу взяло участь 49 країн. Укладачі рейтингу оцінювали законодавство і політику держав щодо представників ЛГБТ-спільноти за шкалою від 0% (грубі порушення прав людини і дискримінація) до 100% (повага до прав людини, повністю рівні права для національних меншин).

Під час оцінювання правозахисники вивчали багато показників: рівень дискримінації, злочини на ґрунті ненависті, правове визнання ґендеру та захист тілесної недоторканності тощо.

Україна посіла 35-те місце із 49 і набрала 21,52%. Очолила рейтинг Мальта з 90,35%, у першу п'ятірку також потрапили Бельгія (73,08%), Люксембург (70,40%), Фінляндія (69,27%) і Данія (67,86%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.
Термін тримання під вартою екс-голови Апеляційного суду АР Крим Валерія Чорнобука Голосіївський райсуд Києва продовжив до 27 червня.
Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян закликав громадян країни заблокувати всі суди в державі і сказав, що оголосить 20 травня про початок другого за важливістю етапу революції у Вірменії.
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...