Сьогодні: 19.07.2019
15.05.19 114 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Україна посіла 35-те місце в рейтингу захисту прав ЛГБТ від організації ILGA-Europe

Рейтинг країн за рівнем захисту прав ЛГБТ від правозахисної організації ILGA-Europe очолила Мальта, Україна посіла 35-те місце із 49.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

Усього в рейтингу взяло участь 49 країн. Укладачі рейтингу оцінювали законодавство і політику держав щодо представників ЛГБТ-спільноти за шкалою від 0% (грубі порушення прав людини і дискримінація) до 100% (повага до прав людини, повністю рівні права для національних меншин).

Під час оцінювання правозахисники вивчали багато показників: рівень дискримінації, злочини на ґрунті ненависті, правове визнання ґендеру та захист тілесної недоторканності тощо.

Україна посіла 35-те місце із 49 і набрала 21,52%. Очолила рейтинг Мальта з 90,35%, у першу п'ятірку також потрапили Бельгія (73,08%), Люксембург (70,40%), Фінляндія (69,27%) і Данія (67,86%).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
За даними опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного із 3-го до 13 липня, у Верховну Раду проходить п'ять партій: "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина", "Сила і честь".
У поліції повідомили, що ведмідь, який заліз в автомобіль, випадково увімкнув нейтральну передачу та їхав на машині, поки та не врізалася в дерево.
В Офісі президента України Володимира Зеленського слідчі Державного бюро розслідувань опитували працівників щодо забезпечення секретності під час планування воєнних операцій за президентства Петра Порошенка, повідомило видання "Главком".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...