Сьогодні: 17.06.2019
21.05.19 148 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

У МЗС України заявили, що п'ятьом українським морякам дозволили зійти із судна, затриманого в Єгипті

За словами заступника директора департаменту консульської служби Міністерства закордонних справ України Василя Кирилича, українські моряки, які зійшли із затриманого в Єгипті судна, не потребують медичної допомоги.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За його словами, українці перебувають на базі Військово-морських сил Єгипту, вони не потребують медичної допомоги.

У МЗС України не повідомили інших подробиць.

Капітан танкера Віталій Нестеренко поінформував 19 травня, що єгипетський флот утримує завантажений 1,1 млн барелів нафти танкер Sea Shark, на борту якого перебуває 17 українських моряків. За його словами, уранці 18 травня єгипетські офіцери заявили, що всі пересування екіпажу обмежено, поки танкер не буде розвантажено. Моряків попередили, що до них можуть застосувати силу. Нестеренко зазначив, що єгиптяни вилучили мобільні телефони, заборонивши членам екіпажу телефонувати в посольство або членам сім'ї.

Посольство України в Каїрі надіслало ноту міністерству закордонних справ Єгипту з вимогою надати роз'яснення щодо ситуації. Українські дипломати також попросили дозволу, щоб відвідати судно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...