Сьогодні: 25.08.2019
24.05.19 124 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Полтавський апеляційний суд відклав розгляд справи Кернеса через його неприбуття на засідання

Мер Харкова перебуває за кордоном на лікуванні, тому Полтавський апеляційний суд відклав розгляд апеляції щодо його питання, зазначив адвокат мера Олександр Гунченко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Сьогодні Полтавський апеляційний суд відклав розгляд апеляції у справі Кернеса. Тому що Геннадій Кернес перебуває на стаціонарному лікуванні в закордонній лікарні",– сказав він.

Гунченко зазначив, що поки невідомо, коли Кернес повернеться в Україну, тому дати наступного засідання суду немає.

За версією прокуратури, Кернес і його охоронці Блинник і Сміцький у березні 2014 року викрали і побили учасників Євромайдану Сергія Ряполова й Олександра Кутяніна. Мер Харкова заявляв, що вважає справу проти себе сфабрикованою. Він стверджував, що зможе довести свою невинуватість. Київський райсуд Полтави розглядав справу більш ніж три роки.

10 серпня 2018 року суддя Андрій Антонов закрив справу "у зв'язку з відмовою сторони обвинувачення підтримувати обвинувачення у справі". У рішенні зазначено, що прокурори блокували судові дебати, не відвідуючи їх. Заступник генпрокурора України Анжела Стрижевська заявила, що вони в цей час хворіли.

Антонов говорив, що неодноразово просив Генпрокуратуру забезпечити явку когось із 19 прокурорів, які в різний час займалися справою Кернеса, але відповіді не було.

16 серпня ГПУ оскаржила закриття справи проти Кернеса.

Генпрокурор Юрій Луценко говорив, що до закриття судом кримінального провадження проти Кернеса причетні народні депутати України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...