Сьогодні: 17.06.2019
24.05.19 115 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Полтавський апеляційний суд відклав розгляд справи Кернеса через його неприбуття на засідання

Мер Харкова перебуває за кордоном на лікуванні, тому Полтавський апеляційний суд відклав розгляд апеляції щодо його питання, зазначив адвокат мера Олександр Гунченко.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

"Сьогодні Полтавський апеляційний суд відклав розгляд апеляції у справі Кернеса. Тому що Геннадій Кернес перебуває на стаціонарному лікуванні в закордонній лікарні",– сказав він.

Гунченко зазначив, що поки невідомо, коли Кернес повернеться в Україну, тому дати наступного засідання суду немає.

За версією прокуратури, Кернес і його охоронці Блинник і Сміцький у березні 2014 року викрали і побили учасників Євромайдану Сергія Ряполова й Олександра Кутяніна. Мер Харкова заявляв, що вважає справу проти себе сфабрикованою. Він стверджував, що зможе довести свою невинуватість. Київський райсуд Полтави розглядав справу більш ніж три роки.

10 серпня 2018 року суддя Андрій Антонов закрив справу "у зв'язку з відмовою сторони обвинувачення підтримувати обвинувачення у справі". У рішенні зазначено, що прокурори блокували судові дебати, не відвідуючи їх. Заступник генпрокурора України Анжела Стрижевська заявила, що вони в цей час хворіли.

Антонов говорив, що неодноразово просив Генпрокуратуру забезпечити явку когось із 19 прокурорів, які в різний час займалися справою Кернеса, але відповіді не було.

16 серпня ГПУ оскаржила закриття справи проти Кернеса.

Генпрокурор Юрій Луценко говорив, що до закриття судом кримінального провадження проти Кернеса причетні народні депутати України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Рівень води у селищі Нова Маячка Херсонської області, де внаслідок дощів підтопило житлові будинки, знижується, зазначили в Держслужбі України з надзвичайних ситуацій.
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок не відкинув, що під час кампанії може бути ухвалено ситуативні домовленості про спільну стратегію з іншими державницькими політичними силами.
За словами міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова, залишається все менше часу до ймовірної зустрічі президентів США й Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна в японській Осаці на саміті "Великої двадцятки".
Загрузка...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...