Сьогодні: 22.08.2019
30.05.19 139 ЖИТТЯ ОГЛЯД ЗМІ

Рада взяла за основу законопроект про середню освіту

За законопроект, що передбачає правові, організаційні та економічні основи системи загальної середньої освіти в Україні, проголосувало 229 народних депутатів.

Про це повідомляє видання "ГОРДОН".

За документ проголосувало 229 народних депутатів.

Законопроект передбачає правові, організаційні та економічні основи системи загальної середньої освіти в Україні.

Зокрема, документ передбачає однаковий доступ дітей до повної загальної середньої освіти, включно з особами з особливими освітніми потребами, а також територіальну доступність установ освіти, обов'язок місцевої влади забезпечувати доступність таких установ, якість повної загальної середньої освіти.

Законопроект також передбачає сертифікацію педагогів, вибір директорів шкіл на конкурсній основі, медичну підготовку вчителів, інституційний аудит установ освіти, урегулювання питань самоврядування в навчальних закладах, визначення прав та обов'язків учасників освітнього процесу.

Документ також деталізує підходи щодо мови навчання для національних меншин, визначені в законі "Про освіту". Міністерство освіти України пропонує збільшити кількість годин вивчення державної мови залежно від середовища проживання учнів і запровадити окрему програму захисту національної мовної ідентичності представників нацменшин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Вибух у Каїрі стався внаслідок зіткнення кількох авто біля Національного інституту онкології Єгипту, повідомили в міністерстві внутрішніх справ країни.
За словами лідера партії "Голос", музиканта Святослава Вакарчука, IT – важлива галузь для України, і в Раді можуть допомогти її розвитку.
Згідно з даними опрацювання Центральною виборчою комісією України 50,24% електронних протоколів, більш ніж 5% набирають партії "Слуга народу", "Опозиційна платформа – За життя", "Європейська солідарність", "Батьківщина" і "Голос".
Загрузка...
ПОПУЛЯРНЕ
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Loading...